Kurz kojeneckých a dětských masáží Print Email

Ukážeme si, jak lze využít doteku k relaxaci a jak navodit pocit pohody u dětí, které masáž přijímají tak u dospělých, kteří ji provádějí. Vyučovaná metoda obsahuje několik druhů dětských masáží. První jsou tradiční indické masáže, další masážní metody pocházejí ze Švédska a jako třetí bude masáž chodidla, jež se vyvinula z reflexních technik.Tyto masážní techniky stimulují pokožku, svalstvo, které uvolňují a zpevňují, a zlepšují koordinaci pohybů, podporují psychomotorický vývoj. Masáž dokáže odstranit poporodní trauma, ovlivňuje specifické poruchy učení. Zlepšuje stav astmatiků, alergiků a ekzematiků. Másaž dokáže miminko zklidnit a příjemně unavit. Kurz obsahuje i základy aromaterapie, jaké použít oleje, esence..

Co s sebou: medvěda nebo panenku na nácvik, i v případě, že máte vlastní děťátko. Deku, papírovou podložku, plenku na přikrytí miminka, pohodlné převlečení, dobrou náladu.

Kdy a kde: sobota 16.2.2013 od 9.00-12.00 hodin a od 14.00-16.00 hodin ve Studiu Beruška,na Chrastavské ulici č. 266, Liberec Staré město.

Lektor: Martina Kirschová, lektorský kurz kojeneckých masáží, úspěšně absolvovaný u Jany Hašplové. Kurzy aromaterapie. Kurzy schiatsu a čínských masáží. V případě dotazů volejte 602 653 287.

Cena: 700,- dospělá osoba, 800,- Kč pár, děti ZDARMA.

Vhodné i pro budoucí rodiče!

V ceně jsou materiály, malé občerstvení, přírodní oleje a esence.

Přihlášku zasílejte nejdéle do pondělí 11.2. na e-mail CLOAKING . Počet účastníků kurzu max 10.