Kojenecké a dětské masáže Print Email


Ukážeme si, jak lze využít doteku k relaxaci a jak navodit pocit pohody u dětí, které masáž přijímají tak u dospělých, kteří ji provádějí. Vyučovaná metoda obsahuje několik druhů dětských masáží. První jsou tradiční indické masáže, další masážní metody pocházejí ze Švédska a jako třetí bude masáž chodidla, jež se vyvinula z reflexních technik.Tyto masážní techniky stimulují pokožku, svalstvo, které uvolňují a zpevňují, a zlepšují koordinaci pohybů. Masáž dokáže odstranit poporodní trauma, ovlivňuje specifické poruchy učení. Zlepšuje stav astmatiků, alergiků a ekzematiků. Kurz obsahuje i základy aromaterapie.

Co s sebou: medvěda nebo panenku na nácvik, i v případě, že máte vlastní děťátko. Deku, pohodlné převlečení, dobrou náladu.

Kdy a kde: sobota 30.11.2013 od 9.00-12.00 a 14.00-16.00 ve Studiu Beruška, Chrastavské ulici č. 266, Liberec Staré město. Přihlášky zaílejte do 25.11. Místa budeme rezervovat dle termínu přijetí přihlášky maximální kapacita 10 míst.

Lektor: Martina Kirschová, lektorský kurz kojeneckých masáží úspěšně absolvovaný u Jany Hašplové. Kurzy aromaterapie. Kurzy schiatsu a čínských masáží.

Za kolik: 700,- dospělá osoba, 800,- pár, děti ZDARMA.

Vhodné i pro budoucí maminky, rodiče !

V ceně jsou materiály, malé občerstvení, oleje a esence.

Přihlášku nám pošlete na CLOAKING . Místa budeme rezervovat dle termínu přijetí přihlášky max kapacita 10.