Cvičení rodičů s dětmi


Cvičení rodičů s dětmi od 3 měsíců do 4 let Print Email


NA ZKUŠEBNÍ LEKCI SE LZE OBJEDNAT ZDE

Jedná se o 45 minut trvající lekci pro děti a rodiče. Během našich lekcí aktivní a zábavnou formou podporujete psychomotorický rozvoj Vašeho dítěte.

Vzhledem k tomu, že cvičení je určeno pro děti od 3 měsíců do 4 let, je rozděleno na lekce pro menší a pro větší děti. Každá z lekcí je přizpůsobena fyziologickému vývoji dětí v daném věku a instruujeme maminky jak s dětmi cvičit i doma. Lekce jsou velmi oblíbené pro svou mnohotvárnost a pro spontánní projevy dětské radosti z pohybu a nových dovedností.

Lekce jsou vedeny kvalifikovanými lektorkami s praxí v oboru.

Začátky dopoledních lekcí  jsou v 9 hodin , 10 hodin, v 11  a ve 12 hodin. Lekce pro nejmenší děti od 3 měsíců jsou v pondělí od 11 a od 12 hodin. Sedící děti jsou v pondělí od 9 a od 12 hodin . Lekce pro chodící děti je v pondělí od 10 hodin. Zaregistrovaní v AUKSYSU s předplacenými lekcemi mají možnost rezervovat si lekci přímo tam. Ti, kteří nemají předplacené lekce poprosíme o rezervaci na telefonním čísle recepce 602 143 585. Více informací se dozvíte na recepci nebo v článku o cvičení. Na některé lekce se lze přihlásit i bez předplacení přes Auksys- Jednorázový kurz.

Lekce probíhají ve Studiu Beruška. Cvičíme pondělí dopoledne a ve středu odpoledne. Na lekci je nutné se předem telefonicky objednat na recepci : 602 143 585 nebo přes systém AUKSYS dle instrukcí (obsahují i ceník). Bez objednání Vám nemůžeme zaručit volné místo.

Příspěvek zdravotních pojišťoven. O více informací se obraťte na vaši zdravotní pojišťovnu. Příjmový doklad, který obdržíte při předplacení lekcí Vám slouží jako doklad pro pojišťovnu.

Co sebou na cvičení

Pro rodiče pohodlné oblečení. Pro dítě oblečení vhodné na cvičení (ne dupačky). Papírovou podložku, navíc jednu bavlněnou plínku na překrývání pomůcek, malou hračku kterou má dítě oblíbenou a pozitivně na ní reaguje. U chodících dětí vhodné přezutí. (bačkůrky,protiskluzové ponožky). Cvičíme na přírodní korkové podlaze.

 
Lektorky kojeneckého a dětského cvičení Print Email
Mgr. Jana Stránská
Lektorka kojeneckého a dětského plavání, cvičení. Maminka tří holčiček.
Alena Kubečková
Lektorka kojeneckého a dětského cvičení, maminka dvou holčiček a chlapečka.
Ivana Dostálová
Maminka dvou dětí, absolvent Pedagogické Fakulty. Metodika pohybových her s kojenci a batolaty (CRSP) Aerobik pro děti. Dětská jóga.
Adéla Krylová
Lektorka kojeneckého a dětského cvičení. Maminka dvou holčiček.
Šárka Teplíková
Maminka dvou dětí, absolventka střední pedagogické školy a kurzu vychovatelství. Pomáhala s příměstskými tábory a Mikulášskou nadílkou. Pracuje v divadle, nyní na rodičovské dovolené. Lektorka kojeneckého a dětského cvičení.