Novinky


Zdravá školka BERUŠKA Print Email

Dotované školkovné. Pravidelná i nepravidelná docházka.

Bereme děti od dvou let.

Školka se nachází v prvním patře domku s velkou zahradou.

Již 8 let jsme si piplali děti v naší „ Beruščí předškoličce“ a radovali se z jejich pokroků a úspěchů a vypouštěli je do světa, když odcházeli do celodenní školky. Často jsme slýchali, od dětí  i od rodičů: „kdyby jsme tu tak mohli zůstat déle“. Nyní se nám podařilo zajistit podmínky, abychom mohli vytvořit celodenní školku ke spokojenosti nás všech.

Pokračujeme ve stejném duchu jako doposud, připravujeme děti na zdraví, šťastný a spokojený život. Zaměřujeme se na zdravý vývoj dítěte, na jeho rozvoj ve všech směrech. Klademe důraz na rozvoj osobnosti, podporu kreativity a spolupráce, vše s podnětným respektujícím přístupem. Víme, že každé dítě potřebuje svůj přístup a svoje tempo, z tohoto důvodu budeme mít kapacitu maximálně 12 dětí, o které  pečují dvě tety učitelky.

Více informací najdete v menu v záložce školka Beruška. Sledovat nás můžete také na Facebooku.

 
Video Vašeho zlatíčka Print Email

S radostí Vám nabízím novou službu, kterou si v Berušce můžete objednat. Můžete si nechat na památku, nebo jako dárek,  natočit video svého zlatíčka. Je jen na Vás zda budete chtít video z plavací lekce v bazénu, nebo ve vaničce, ze cvičení, nebo předškoličky. Video je ve fullHD kvalitě a stojí 1.000,- Kč. Zde se můžete podívat jak video vypadá. Pokud budete chtít více informací, nebo se objednat napište na CLOAKING nebo telefon: 602 653 287 


BÁRT | plavání s miminkem from FULLART studio on Vimeo.

 
Podpůrná skupina matek Print Email


Ve STUDIU BERUŠKA probíhá podpůrná skupina matek, lze se setkat vždy poslední pátek v měsíci od 11 hodinLaktační poradkyně Eleonora Kočí Vám pomůže s obtížemi při kojením a se vším co s kojením souvisí.  Při potížích jí můžete volat na telefonní číslo 777 102 614, nebo psát na CLOAKING . Lze domluvit i osobní návštěvu u Vás doma. Máte možnost si u ní zapůjčit odsávačku Medela. Podpůrná skupina matek je zcela ZDARMA. Místo je nutné si předem rezervovat telefonicky na telefonním čísle lakrační poradkyně.

 
Akce cvičení Print Email
Od září již běží cvičení rodičů s dětmi  opět 3 x v týdnu. Cvičení je rozděleno do skupinek dle věku od 3 měsíců do 3 let.
Na září jsme pro Vás připravili akci pro maminky o cvičení ZDARMA. Pokud maminka přivede na cvičení dvě nové kamarádky, bude mít cvičení ZDARMA.
Pokud by si maminky koupily po cvičení permanentku, stejnou permanentku obdrží maminka ZDARMA.
Připomínáme také rodičům, kteří k nám chodí na plavání, že mají jednu lekci na cvičení ZDARMA, stačí se objednat a prokázat se permanentkou z plavání.
 
Předprázdninová akce Print Email

Na léto jsme pro Vás připravili akci na BIO oblečení pro Vaše děti. Oblečení najdete ve všech velikostech pro menší i větší děti. Tepláčky, mikinky, trička, pyžámka, čepičky, šátečky a velkým hitem jsou turecké kalhoty pro nejmenší. Vypadají skvěle a s Vaším dítětem porostou. Několik maminek si je již nechalo ušít i pro sebe. Oblečení pro naše studio šije paní Svobodová. K šití používá BIO bavlnu a ručně oblečení zdobí kresbou. Pokud by jste nenašli potřebnou velikost nebo barvu, která se Vám libí, lze si oblečení i objednat. Chcete-li  pro Vaše dítě pohodlné, originální oblečení neváhejte a využijte 10 % slevu, která platí až do konce června.

 
« StartPrev123456789DalšíEnd »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL