Novinky


Předprázdninová akce Print Email

Na léto jsme pro Vás připravili akci na BIO oblečení pro Vaše děti. Oblečení najdete ve všech velikostech pro menší i větší děti. Tepláčky, mikinky, trička, pyžámka, čepičky, šátečky a velkým hitem jsou turecké kalhoty pro nejmenší. Vypadají skvěle a s Vaším dítětem porostou. Několik maminek si je již nechalo ušít i pro sebe. Oblečení pro naše studio šije paní Svobodová. K šití používá BIO bavlnu a ručně oblečení zdobí kresbou. Pokud by jste nenašli potřebnou velikost nebo barvu, která se Vám libí, lze si oblečení i objednat. Chcete-li  pro Vaše dítě pohodlné, originální oblečení neváhejte a využijte 10 % slevu, která platí až do konce června.

 
Soutěž s HUGGIES LITTLE SWIMMERS CUP Print Email

Naše studio se i letos zapojilo do soutěže, kde můžete vyhrát spousty pěkných cen od HUGGIES. O co jde? Udělat a zaslat co nejlepší fotku Vašeho dítěte v plavací plence HUGGIES. Možná již takovou fotečku máte, pokud ne můžete si jí na plavání udělat. Na lekci plavání v bazénu nebo ve vaně a pak zkusit štěstí v soutěži. O tom která fotka je nejlepší rozhodují hlasy, keré Vaše fotka obdrží. Pro zadání fotky na www.MalyPlavacek.cz budete potřebovat kód našeho studia v soutěži. Kód pro zadávání fotografií do soutěže je 557810.

Tak hodně štěstí a hlavně hodně hlasů! Martina

 
Akce na duben Print Email

V dubnu budete mít možnost vyzkoušet si přírodní kosmetiku Nobilis Tilia. Ke každému zakoupenému výrobku z přírodní kosmetiky obdržíte  jeden placený zkušební vzorek přírodní kosmetiky Nobilis Tilia zdarma . V dubnu také běží sleva na přihlášky na Příměstský tábor pro berušky a broučky", Příměstský tábor nejen v ZOO a také na Vodní hrátky.

 
Sleva na březen Print Email

I v březnu jsme pro Vás přichystali slevu.

Budete mít možnost zakoupit si dětské roláčky od české firmy Quine s 10 % slevou.

Při zakoupení dvou kusů dětských punčocháčů, nebo dvou párů ponožek,obdržíte na jedny z nich slevu 30%.

 
Akce prosinec Print Email

Na prosinec jsme pro Vás připravili akci na punčocháčky.

Při koupi dvou dětských punčocháčů máte možnost zakoupit jedny dětské ponožky dle vlastního výběru za 1 Kč.

Akce na Nobilis Tilia. Při zakoupení dvou výrobků z přírodní kosmetiky Nobilis Tilia obdržíte slevu z celkové ceny 5%.

 
« StartPrev12345678910DalšíEnd »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL