Volná místa


Lekroka pro nejmenší Print Email

Hledáme kreativní lektorku pro mrňousky.

Rádi bychom poznali milou, veselou maminku, studentku, která má 1-2 x v týdnu volno na pár hodin. Jednalo by se například o tvoření, zpívání, společné hraní. Jsme otevření i Vašim nápadům. Brigáda během školního roku, lze nastoupit již nyní.
Životopis zasílejte na CLOAKING

 
Asistentka na příměstské tábory Print Email

Hledáme asistentku lektorky na příměstský tábor pro děti od 3 do 8 let.

Maximální počet 15 dětí, zázemí dětského studia.
Praxe s dětmi podmínkou, zkušenosti z táborů nebo vedení kroužků výhodou. Hledáme milou, kreativní osůbku,
s respektem k dětem a jejím potřebám.
Termíny: 22. 7. - 26.7. ( angličtina výhodou), 29.7. - 2.8.,  5. 8. - 9.8.
Všechny termíny výhoda, ale lze i jednotlivé týdny.
Životopis zasílejte na CLOAKING

 
Lektorka montessori dílniček Print Email

Hledáme milou, chytrou, nadšenou lektorku co ví co je montessori přístup. Nástup od září 2018, brigáda ke studiu nebo k zaměstnání. V případě zájmu zašlete Váš životopis na CLOAKING

 
Recepční na kojenecké plavání Print Email

Hledáme recepční na kojenecké a dětské plavání v Babylonu Aquaparku. Podmínkou velice dobrý vztah k dětem a lidem, nekonfliktnost, veselost, pečlivost, samostatnost, 100% docházka. Pracovní náplň: registrace dětí a rodičů na plavání, péče o ně. Příprava zázemí, příprava pomůcek, dezinfekce pomůcek a péče o ně, drobný prodej. Časová náročnost cca 2 až 3 x týdně 2,5 hodiny od 8.00 - 10.30 hod ( úterý, středa a čtvrtek). Vhodné pro studentky, maminky na mateřské (pokud mají hlídání), aktivní důchodkyně. Smlouva na dohodu o provedení práce, popřípadě na ŽL.  Nástup listopad 2019, zaškolení. Odměna + cenové zvýhodnění akcí Studia Beruška. Stručné životopisy zasílejte na email CLOAKING .

 
Lektorka kojeneckého cvičení Print Email

STUDIO BERUŠKA hledá lektorku kojeneckého a dětského cvičení. Zájemce rádi zaškolíme, pomůže s doplněním vzdělání. Podmínky: velice kladný vztah k dětem a rodičům, kreativita, veselost, hravost, chuť učit se nové věci. Nabízíme práci v příjemném prostředí, v malém kolektivu, možnost další spolupráce. Práce v rozsahu cca 2 x v týdnu 3 hodiny.

Stručné životopisy zasílejte na Email: CLOAKING

 
« StartPrev12DalšíEnd »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL