Nobilis Tilia


Letní akce Nobilis Tilia Print Email

I v létě určitě budete potřebovat  přírodní aromaterapeutickou kosmetikou Nobilis Tilia, která potěší  Vaše tělo, ale i duši. Ošetření pokožky v letních dnech Vás i Vašich dětí vám navodí příjemný pocit.

Navíc máte možnost využít slevu 10 % na všechno zboží Nobilis Tilia z objednávek zaslaných na adresu recepce: CLOAKING , do 13.6.2018

Do objednávky napište kód výrobku, velikost a Vaše jméno a telefonní číslo. K ceně zboží Vám nebude účtováno balné ani poštovné. Objednávku lze uskutečnit i telefonicky, na telefonním čísle recepce 602 143 585, během provozní doby studia.

 
To nejlepší pro maminku a dítě Print Email

Přijďte si do Berušky vyzkoušet přírodní, ručně dělanou kosmetiku české společnosti Nobilis Tilia. V pátek 8.6. přijede do Berušky Martina Milcová reprezantat společnosti. Budete mít možnost si vše vyzkoušet a na vše se zeptat. Přednáška bude zaměřena i na letní období. S kosmetikou Nobilis Tilia máme jen ty nejlepší zkušenosti a již se moc těšíme na novinky. Akce je zcela zdarma, nutná rezervace místa. Vhodné i pro děti. Za hezkého počasí může akce proběhnout i na zahradě.

Kde: STUDIO BERUŠKA, Mařanova 334, Liberec

Kdo: Martina Milcová ze společnosti Nobilis Tilia

Kdy:  pátek 8.6. od 10 hodin

Rezevace místa: telefon recepce studia 602 143 585 nebo Email:  CLOAKING

 
Jak podpořit imunitu u dětí Print Email

Čato se ptáte jak na rýmu, kašel, na prořezávající se zoubky, opruzeniny, nebo vyrážku. Jak se chránit proti bacilům, jak posílit imunitu, jak vyčistit prostor od bacilů,... to a mnoho dalšího se dozvíte na přednášce Martina Milcové z Nobilis Tilia. Vše budete moct vyzkoušet, ovonět a na vše se zeptat.

Éterické oleje samotné, a nebo obsažené ve výrobcích mají schopnost ovlivňovat tělesné funkce organizmu, a tak vhodně volenými éterickými oleji můžeme docílit bezprostřední úlevy při řadě problémů. Zároveň jsou éterické oleje účinnými přírodními prostředky k posílení imunity. Díky jejich všestranným ozdravným účinkům lze předejít komplikacím nebo preventivně zamezit přímo vzniku některých onemocnění. Uvedené výrobky lze proto používat jak k úlevě od akutních potíží, tak preventivně.

Produkty Nobilis Tilia jsou certifikované a 100% přírodní. Nobilis Tilia je česká společnost s mnohaletou tradicí.

Lektorka: Martina Milcová,  ze společnosti Nobilis Tilia

Termín: v pátek 30.11. 2018 od 10 hodin

Místo: STUDIO BERUŠKA, Mařanova 334, Liberec

Cena: 80,- Kč osoba, děti ZDARMA

Místo je nutné si předem rezervovat. Počet míst je omezen. Rezervace místa na CLOAKING nebo telefon recepce 602 143 585.

 
Nobilis Tilia akce den matek Print Email

Chcete ženy ve svém okolí potěšit exklusivní přírodní kosmetikou Nobilis Tilia?

Máme pro Vás připravenou  slevu 10% na všechno zboží Nobilis Tilia z objednávek zaslaných na adresu recepce, CLOAKING , do 28.4.

Do objednávky napište název, kód výrobku, velikost a Vaše telefonní číslo. K ceně zboží Vám nebude účtováno balné ani poštovné. Objednávku lze uskutečnit i telefonicky, na telefonním čísle recepce 602 143 585.

 
Vánoční akce Nobilis Tilia Print Email

Pokud chcete své blízké potěšit pod stromečkem exklusivní přírodní kosmetikou Nobilis Tilia doporučujeme využít krásných, cenově výhodných dárkových sad pro muže i ženy. Vánoční katalog zde

Navíc máte možnost využít slevu 10% na všechno zboží Nobilis Tilia z objednávek zaslaných na adresu recepce, CLOAKING   do 29.10. 2018

Do objednávky napište kód výrobku, velikost a Vaše telefonní číslo. K ceně zboží Vám nebude účtováno balné ani poštovné. Objednávku lze uskutečnit i telefonicky, na telefonním čísle recepce 602 143 585.

 
« StartPrev1234DalšíEnd »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL