Akce


Rodinné focení 2019 Print Email

Rezervace místa, pouze s uhrazením zálohy. Obdržíte lísteček s termínem focení.

Barva pozadí bude letos smetanová, aby vyniklo bílé oblečení. Na fotkách bude vypadat jako bílá.

Do našeho studia jsem pozvali profesionálního fotografa Petra Nového, někdo ho zná z focení z bazénu, ten na břehu :-).  Fotografa k nám do studia zveme každoročně, focení v místě kde to děti dobře znají je ve velké oblibě.Fotografie jsou nejen hezké vzpomínky pro Vás, ale určitě udělají radost i jako dárek. Na konci článku si můžete prohlédnout fotografie.

Focení bude probíhat v našem studiu. Místo je nutné si předem rezervovat na recepci studia a uhradit si nevratnou zálohu 350,- Kč. Bude Vám rezervován Váš čas focení. Je vhodné si přijít trochu dřív (cca 20 min), aby se děti rozkoukaly a trochu si před focením pohrály. Lze si vzít různé doplňky, věci na převlečení, hračky, květinu,... fantazii se meze nekladou. Určitě lze některé fotyk ladit jako Vánoční.  I pan fotograf bude mít k dispozici pár  doplňků.

Vhodné oblečení - stejnobarevné svršky, (nebo stejně laděné, např proužky, atp.), bílá halenka, košile, tričko + rifle, riflová sukně, fotografovalo by se na boso, rodiče mohou vzít oblíbené hračky pro děti. Pokud boty, musí být naprosto čisté, kvůli plátnu na pozadí.

Termín sobota  9.11. a neděle 10.11.2019

Číst vše...
 
Veselý karneval Print Email

Karneval pro děti do 3 let.

Chtěli by jste vzít svoje dítě na karneval, ale nechce se Vám do tělocvičny, či sálu plného dětí všech věkových skupin, které běhají a křičí a lehce Vašeho broučka zašlápnou. Beruška pořádá kerneval vhodný i pro ty nejmenší, malý počet dětí. Budeme tančit a  soutěžit, a až dostaneme hlad dáme si něco dobrého. Jste zváni na náš Veselý karneval, budeme se těšit na Vaše masky. Vhodné pro pro děti cca do 3 let, lze i pro starší sourozence.

Kde: Studio Beruška, Chrastavská 266, Liberec 1.

Kdy: sobota 20. února 2016 od 16:00 hod

Cena: jedno dítě 130,- Kč, dvě děti 220,- Kč. Jeden rodič 70,- Kč dva rodiče 100,- Kč. Nechodící děti zdarma.

Pro rezervaci místa je nutná nevratná záloha 100,- Kč. Počet míst omezen na maximálně 12 dětí. Přihlášky osobně,  nebo na telofoním čísle recepce: 602 143 585.

 
Vánoční keramická dílnička Print Email

Zveme Vás na keramickou dílničku, na které si budete moci vyrobit vánoční svícínek nabo další ozdoby či dárečky dle Vaší fantazie. Dílnička je určena pro rodiče s dětmi od dvou let a skládá se ze dvou dvohodinových bloků. Na prvním budeme tvořit aa na druhém malovat přežehlé výtvory.

S kým: s Míšou Maderovou

Kdy: sobota 29.11. a 13.12. 2014 od 10.00 do 12.00 hodin

Kde: STUDIO BERUŠKA Chrastavská ulice č. 266, Liberec Staré město.

Cena:  rodič + dítě 300,- Kč, cena za obě dílničky. V ceně je materiál, vypálení výrobků, glazury,...

Maximální počet je 10 míst. Místo je nutné si předem rezervovat na recepci studia, nebo na telefonu 602 143 585 nebo na e-mailu CLOAKING

 
Náramky a náušnice Print Email

Workshop na výrobu náramků a náušnic

Budeme tvořit z korálků, peříček, perliček... Naučíte se vyrábět nármky a naušnice, vyzkoušíte si mnoho barevných variací a načerpáte inspiraci i pro výrobu doma. Zvány jsou maminky, babičky, tetičky, kluci a holčičky od školního věku. Uděláte si šperky pro sebe, ale i třeba jako vánoční dárek. Pokud máte k dispozici ketlovací kleštičky vemte je prosím s sebou.

S kým: s Ivanou Dostálovou a Kateřinou Honců

Kdy: sobota 22.11.2014 od 13.00 cca do 15.00 hodin

Kde: STUDIO BERUŠKA Chrastavská ulice č. 266, Liberec Staré město.

Cena: dospělá osoba 300,- Kč, dítě 150,- Kč

Maximální počet je 12 míst. Místo je nutné si předem rezervovat  na recepci studia, nebo na telefonu 602 143 585 nebo na e-mailu CLOAKING

Číst vše...
 
Veselý karneval Print Email

Chtěli by jste vzít svoje dítě na karneval, ale nechce se Vám do tělocvičny, či sálu plného dětí všech věkových skupin, které běhají a křičí a lehce Vašeho broučka zašlápnou. Beruška pořádá kerneval vhodný i pro ty nejmenší, malý počet dětí. Budeme tančit, soutěžit, něco malého si o přestávce s pomocí rodičů vyrobíme? Jste zváni na náš Veselý karneval, budeme se těšit na Vaše masky.

Kde: Studio Beruška, Chrastavská 266, Liberec 1.

Kdy: sobota 2.března 2013 od 15.30 hod

Cena: jedno dítě 120,- Kč, dvě děti 200,- Kč. Jeden rodič 60,- Kč dva rodiče 100,- Kč. Nechodící děti zdarma.

Nutné se předem přihlásit! Počet míst omezen na 12 dětí. Přihlášky zasílejte na CLOAKING nebo na telofoním čísle recepce: 602 143 585

 
« StartPrev123456DalšíEnd »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL