Rodinné focení 2018 Print Email

Rezervace místa, pouze s uhrazením zálohy. Obdržíte lísteček s termínem focení.

Barva pozadí bude letos moc hezká tyrkysová. Vidíte na fotografiích.

I letos jsme pozvali do našeho studia profesionálního fotografa Petra Čepka (fotovideopetrcepek.cz).  Fotografie jsou nejen hezké vzpomínky pro Vás, ale určitě udělají radost i jako dárek. Na konci článku si můžete prohlédnout fotografie.

Focení bude probíhat v našem studiu. Místo je nutné si předem rezervovat na recepci studia a uhradit si nevratnou zálohu 300,- Kč. Bude Vám rezervován Váš čas focení. Je vhodné si přijít trochu dřív (cca 20 min), aby se děti rozkoukaly a trochu si před focením pohrály, lze si vzít různé doplňky, věci na převlečení, hračky, květinu,... fantazii se meze nekladou. I pan fotograf bude mít k dispozici pár nových doplňků.

Vhodné oblečení - stejnobarevné svršky, (nebo stejně laděné, např proužky, atp.), bílá halenka, košile, tričko + rifle, riflová sukně, fotografovalo by se na boso, rodiče mohou vzít oblíbené hračky pro děti. Pokud boty, musí být naprosto čisté, kvůli plátnu na pozadí.

Termín: pátek 23.11., sobota  24.11. a neděle 25.11.2018

Pokyny: Na focení si přineste fleshku minimum 8GB, lze i 16GB se jménem. Případně předání přes úschovnu. Fotografie budou předány cca do 14 dní od focení.

Ještě prosba pana fotografa, některé maminky měli barevně nalakované nehty na nohách, což nechalo šmouhy na pozadí, které již nelze odstarnit a pro ostatní nebylo čisté pozadí. Řešení by asi bylo nalakovat gel lakem, nebo důkladně ještě přetřít bezbarvím lakem, ale prosím ještě před focením vyzkoušet.

Cena: 600,- Kč, ( nevratná záloha 300,- + doplatek 300,- ) v ceně je 30 min focení + DVD s fotografiemi ve velmi dobrém rozlišení. (cca 50 fotografií, ale měli jsme i jednou tolik). Vhdodné pro rodiče a jejich děti.

Cena: 1.200,- Kč, ( nevratná záloha 600,- + doplatek 600,- ) v ceně je 60 min focení + DVD s fotografiemi ve velmi dobrém rozlišení. (cca 100 fotografií, ale měli jsme i jednou tolik). Vhodné pro širší a větší rodinu, prarodiče, kamarádi, více přelékání, atp.

.

Místo si rezervujte nejlépe osobně ve studiu. Případně telefonicky, během provozní doby, telefon: 602 143 585, s dodatečným uhrazením zálohy.