Letní pobyt 2019 Print Email


OBSAZENO. Bereme pouze náhradníky.

Na další pobyt se můžete těšit 14.11.-17.11. 2019

Týdenní pobyt pro rodiny s dětmi v Hotelu Peklo v termínu 10.-16.8.2019

Program vhodný pro děti od 6 měsíců do 6 let, nudit se určitě nebudou ani starší sourozenci.

Rodinný pobyt s programem, s kojeneckým a dětským plaváním v bazénu s hořčíkovou vodou (Magnesie) , cvičení pro děti i miminka, výtvarka, zpívání, táborák, povožení na koních....

Srdečně Vás zveme k týdennímu pobytu v rodinném horském Hotelu PEKLO, který se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v nadmořské výšce 750 m.n.m., na polosamotě nad obcí Josefův Důl, v oblasti zvané Peklo.

Klidné a zdravé prostředí, krásná okolní příroda, komfortní ubytování a výborná strava, to vše přispívá ke strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu. Hotel je skvěle vybaven pro rodiny s dětmi. Prohlédněte si fotky: dětské vnitřní herny, venkovní hřiště. Hotel i restaurace hotelu jsou nekuřácké. Do tohoto hotelu jezdíme již od roku 2008 několikrát ročně. Jsme velice spokojeni  jak s prostředím tak s kuchyní a pokaždé nás hotel mile překvapí dalším novým vylepšením.

V hotelu je možnost zapůjčení dětské postýlky (objednat předem + poplatek 55,- Kč/ den postýlka, 55,- Kč /den lůžkoviny). Mikrovlnka, lednička, dětské židličky, mističky, dětské příbory,..... vše v hotelu zdarma k dispozici. V ceně pobytu je i kojenecká voda v Aqubarech, vhodná na pití i přípravu kojenecké stravy. Neomezené množství.

Hotel má krásný bazén 8x4 m, s hořčíkovou vodou, která má velice dobrý vliv na pokožku (ekzematické děti) a na dýchací cesty, od pondělí do pátku, budeme mít každý den plavání a sauničku. Možnost využít bazén a saunu i individuálně v odpoledních a večerních hodinách (není v ceně pobytu). V hotelu je k dispozici počítač s internetem, TV s dvd přehrávačem ve společných prostorách, WIFI. Parkování v areálu zdarma.

Svého psího miláčka můžete vzít s sebou za poplatek  220,- Kč na den.

Začátek pobytu v sobotu od 14 hodin, v pátek do 11 hodin vyklizení pokojů, pobyt ještě  možný v hernách a restauracích.

Program: 5 x kojenecké a dětské plavání + saunička, kojenecké a dětské cvičení, přijedou koníci a povozí nás, tvoření, společná stopovaná s plněním úkolů, táborák s opékáním buřtíků. Pro rodiče bude k dispozici, na objednání masérka, velký výběr masáží, kosmetika. Program bude přizpůsoben počasí, zájmu a vyšší vůli.

A takhle jsme se měli v Pekle loni. Více fotograií z pobytů v Hotelu Peklo v záložce fotografie na našem webu.

V hotelu Peklo jsou k dispozici dva druhy ubytování.

A pokoj se sprchou, wc a umyvadlem na pokoji, nebo hned u pokoje (pro dva pokoje). Některé pokoje mají mezonet.

B pokoj s umyvadlem, společné hygienické zázemí (pěkné, nové čisté). B pokoje jsou větší a nemají mezonet.


Pro rezervaci je nutné zaslat závaznou přihlášku, emailem obdržíte fakturu na zálohu 50% z ceny pobytu. Cca měsíc před začátkem pobytu obdržíte fakturu s doplatkem.


RODIČ + DÍTĚ DO 3 LET
Cena zahrnuje: 1x lůžko na 6 nocí v pokoji A/B, 5x kojenecké plavání, Aquabar, program.

A 4.450,- KčB 3.630,- Kč

DOSPĚLÁ OSOBA
Cena zahrnuje: 1 x lůžko na 6 nocí v pokoji A/B. Vstup do bazénu na lekce plavání. Aquabar.

A 4.200,- KčB 3.400,- Kč

DÍTĚ OD 3-6 LET
Cena zahrnuje: 1 x lůžko na 6 nocí v pokoji A/B, program. Vstup do bazénu na lekce plavání. Aquabar.

A 3.240,- KčB 2.800,- Kč

Stravování během pobytu

Jídlo na celý pobyt Dospělý / Dítě do 6 let/ Dítě 6-11 let
Snídaně 930,- 558,- 750,-
Polopenze (snídaně, večeře) 1.860,- 1.116,- 1.308,-
Plná penze (snídaně, oběd, večeře) 2.670,- 1.602,- 1.794,-

Snídaně jsou formou švédského stolu, včetně teplého bufetu. Kornfleaks, jogurty, džemy, uzeniny, sýry, ovoce, zelenina, džus, káva, čaj, mléko, pečivo. Oběd i večeře výběr z několika teplých chodů, oběd polévka + druhý chod, večeře druhý chod, dezert. Možnost nevyužít předplacené stravy a objednávat si obědy, večeře v hotelové restauraci. Na změnu obednané stravy během pobytu nelze brát zřetel. Je možné si k předplacené stravě, stravu doobjednat. ( např. k pololepzi je možné si na místě doobjendat oběd, k snídani je možné doobjednat si oběd i večeři. )


K ubytování je nutné objednání minimálně snídaně. Dítě nad 3 roky má lůžko a musí mít objednanou snídani. Děti od 1,99 let musí mít snídani, nemusí mít další stravu ani lůžko.

Ceny nezahrnují dopravu, pojištění storna pobytu ( lze si individuálně elektronicky objednat u většiny pojišťoven), lázeňský poplatek 18, -Kč / den pro osoby starší 18 let. Pobyt v bazénu a v sauně mimo lekce.

Na jeden pokoj ubytováváme vždy jednu rodinu ( pokud si nepřejete jinak). Minimální obsazenost pokoje jsou dva dospělí a dítě. Pokud si maminka přeje samostatný pokoj pro sebe a pro dítě,  je nutné uhradit poplatek za volné lůžko.
Doplatek za volné místo na pokoji za celý pobyt A 1.728,- Kč, B 1.242,- Kč.

Přihláška k pobytu

Pokud budete chtít spočítat předběžnou kalkulaci, vyplňte prosím přihlášku a do poznámky napište, že zatím žádáte pouze o kalkulaci. Bude Vám emailem zaslána pouze kalkulace, bez faktury a bez rezervace místa. Pokud v přihlášce není uvedeno, bude přihláška brána jako závazná.

V případě dotazů kontaktujte Martinu Kirschovou telefon 602 653 287, nebo email CLOAKING