Jóga pro rodiče a děti 2019 Print Email

Od října otevíráme také kurzy dětské jógy pro děti + doprovod s lektorkou Ivčou.
Lekce jsou určeny pro děti ve věku cca 2,5 - 5 let a jejich rodiče, prarodiče, tety atd., kteří se aktivně zapojují do dění, pomáhají dětem, hrají si s nimi, poznávají se navzájem a tráví spolu cenný čas. Hodiny probíhají formou hry, jsou plné pohybu, písniček, básniček, ale i odpočinku, pohádek, poznávání nových kamarádů ale i samy sebe za použití obrázků, tematických kartiček, hraček či drobných výtvorů.
V rámci praktikování jógy se děti učí odpočívat, což jim může napomoci k lepší koncentraci a také zvládání stresových situací. V hodinách se učíme lépe vnímat své tělo a respektovat sebe i své okolí v nesoutěživém prostředí. Živé děti se zklidní, málo aktivní jsou naopak povzbuzováni k činnosti. Díky józe děti rozvíjí svou fantazii a budují si sebedůvěru.
Začínáme 7.10.2019 (co nejdříve si rezervujte místo na zkušební lekci, počet je omezený)
První lekce bude zkušební. Po ní se můžete rozhodnout, zda se budete chtít přihlásit do celého kurzu a rovnou ho zaplatit, nebo zda zaplatíte jen tuto zkušební hodinu.¨

Kdy: pondělí 15:30 - 16:30 hod

Kde: STUDIO BERUŠKA, Mařanova 334, Liberec Doubí

Lektorka: Iva Fléglová (www.atifjoga.cz) více informací o lektorce ZDE

Cena na pololetí: říjen až leden = 13 lekcí x 150,-Kč = 1.950,- Kč. Do kurzu, v případě volného místa, lze přistoupit kdykoli.

Cena bude stanovena dle zbývajícího počtu lekcí. Lekci si lze vyzkoušet. Po lekci se rozhodnete, zda se chcete účastnit celého kurzu, nebo uhradíte pouze jednu lekci v ceně 150,- Kč. Na kurz lze čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny.

Letáček: ZDE

Na lekce se můžete rezervovat: Iva Fléglová, Tel.: 602148809, Email: CLOAKING , Web: www.atifjoga.cz