Vyhořelá máma Print Email

VYHOŘELÁ MÁMA
Semináři Vás provede Eva Obstová

0. Vyhořelá máma (úvodní)
Základem spokojené rodiny je spokojená máma. Ale taková máma musí mít z čeho brát. Je to právě ona, od koho děti nasávají nejvíce. Kopírují její chování a její vidění světa. A ačkoli si svým dětem přejeme předat jen to nejlepší ze sebe, někdy není jednoduché si zachovat životní radost a nadhled. Ať už jsme utlačené drtivým tlakem každodenního stereotypu nebo třeba pocitem, že jsme na všechno samy. Přijďte si pro zaslouženou úlevu, že v tom rozhodně nejste sama.
Termín 22.1. 2020 19-21 h cena 250,- Kč

Navazující přednášky:
1. Energii můžete rozdávat jen z přebytku

Večer padáte na pusu a ráno jste snad unavenější, než když jste šla spát. Veškerou svou energii čerpáte na péči o ostatní a sama jste až x-tá v pořadí. Přijďte si pro praktické tipy jak pracovat s vlastní energií, předcházet pocitu vyčerpání a udržovat se v přirozené síle a životní radosti.
Termín 12.2. 2020 19-21 h cena 320,- Kč   

2. Emoční shaker zvaný "mateřská dovolená"

Mateřství je pěkně hutná emoční jízda. Občas není jednoduché ustát návaly negativních emocí, které k mateřství přirozeně patří. Je dobré vědět, jak je zdravě ustát (pro všechny zúčastněné strany), a také proč nás v určitých momentech zcela ovládají. Největší pozornost budeme věnovat emoci strachu.
Termín 4.3. 2020 19-21 h cena 320,- Kč

3. Mateřství neznamená vzdát se sama sebe
To, že jste se stala mámou, ještě neznamená, že máte rezignovat na svá přání a životní sny. Je nejvyšší čas provětrat ten šuplíček ve vaší hlavě s názvem "až někdy" nebo "až budou děti větší" a jít do akce. Přijďte si pro hromadu inspirace a praktických tipů jak realizovat svá přání i s minimem času. Přijďte vdechnout život svým zapomenutým talentům a přáním.
Termín 25.3. 2020 19-21 h cena 320,- Kč   

4. Partner: parťák nebo koule u nohy?

Z mámy čerpá celá rodina. Ale ta máma potřebuje mít vedle sebe parťáka, o kterého se může kdykoli opřít. Potřebuje vedle sebe mít někoho, na koho je spolehnutí, před kým může být opravdu sama sebou v celé své zranitelnosti, s kým nebude muset porovnávat své síly. Nepotřebuje další dítě, ale vyspělého partnera. Posvítíme si na častá vztahová očekávání, nedorozumění a nezdravá partnerská nastavení.
Termín 15.4. 2020 19-21 h cena 320,- Kč   

5. Možná se nemusíme pořád tolik snažit

Plánujete, kontrolujete, a tolik se snažíte, aby se věci ve vašem životě staly. Ale co když přílišná snaha a potřeba mít věci pod kontrolou naopak brání přirozenému procesu života? Co když je tu něco většího, co nám za každých okolností kryje záda? A co když máme v sobě odpovědi na všechno, co v životě řešíme? Přijďte nahlédnout pod pokličku obrovsky úlevného (lehce spirituálního) tématu.
Termín 29.4. 2020 19-21 h cena 320,- Kč   


Cena úvodní přednášky: 250 Kč
Cena navazujících přednášek (zakoupeno jednotlivě): 320 Kč
Zvýhodněná cena při předplacení celého přednáškového cyklu: 4 + 1 zdarma, tedy celkem 1 280 Kč; zároveň dostane účastnice přístupy k on-line kurzu Mama Restart v hodnotě 850 Kč
(www.mamarestart.cz)

Kde: Mařanova 334, Liberec STUDIO BERUŠKA

Své místo si rezervujte ZDE,  nebo telefonicky na recepci 602 143 585.


LETÁK ZDE