Dopis od Alenky Kubečkové Print Email

Dobrý den,
dne 18.02.2012 se v našem STUDIU BERUŠKA konal první BAZAR dětského a těhotenského oblečení a hraček. Účast a příprava zúčastněných maminek byla úžasná. Nejen že mi oči přecházely z množství oblečení, které jsme schopny "nasyslit", ale i jaký systém a pořádek v tom některé z nás mají...prostě neuvěřitelné. Přiznám se, že mé prodejní úspěchy byly mizivé, zato nákup jsem měla pěkný :)))) a skončila v mínusu .
Je jen škoda, že nepřišlo více nakupujících, ale to až zjistí o co přišli, jistě příště napraví...??
Co mě ale nejvíce vzalo za srdce bylo zakončení celé akce. Všechny maminky se rozhodly, že nějaké věci dají na společnou hromadu a tu dáme dětem, tedy do Kojeneckého ústavu.
Těch věcí pro Vaši představu bylo tolik že byl plný kufr našeho nemalého auta (krycí jméno sanitka s kytkama )!!!

Dnes 20.02.2012, v tento krásný datum, jsem všechny věci odvezla do dětského centra SLUNÍČKO Liberec (www.kuliberec.cz) a předala vedoucí sestře paní Petře Svobodové, která měla opravdu velikou radost.

A já Vám všem moc děkuji... Martině Kirschové za prostory a úžasnou trpělivost, Janičce za skvělou kávu a Vám ostatním (paní Neuwirthová, Škarýdová, Hudcová, Pánková, Horáková, Šípová, Fohlová, Červová, Zelenková a Ďúranová)  za to, že jste v sobotu dopoledne mohly dělat cokoliv jiného, ale přišly jste a i když jste nevydělaly, že jste pomohly... Klobouk dolů před Vámi

Alena Kubečková