Příměstský tábor pro berušky a broučky 2012 Print Email

Ještě máme několik volných míst.

I letos jsme pro Vaše děti připravili příměstské tábory plné veselých her, poznávání, tvoření, výletů do okolí. Jsou připraveny i táborové soutěže, završené hledáním pokladu. Loni jsme nemohli plně uspokojit Váš zájem o naše tábory, proto jsme letos ještě přidali další termíny.

9.-13.7. 2012  „Pohádkový“
23.-27.7. 2012 „Dobrodružný“
6.-10.8.  2012 „Zvířátkový“
13.-17.8. 2012 „Ručičkový“

Pohádkový tábor bude  zaměřen na pohádkové bytosti, jejich vlastnosti, pohádky, ponoříme se do pohádky. Podpoříme vyjadřování, sebepoznání, fantazii a vystupování dětí v kolektivu, vše zábavnou formou
Na Dobrodružném táboře si užijeme hodně pohybu, zajímavých výprav, přírody a jejích zákonitostí. Vydáme se i do adrenalin centra Šutr, kde si pod vedením odborných instruktorů děti zkousí svojí zručnost. Např. zdolání  překážkové dráhy a vyzkoušejí si i horolezeckou stěnu.
Zvířátkový bude plný zvířátek, od nejmenších po ta největší. Za zvířátky se vydáme na spoustu zajímavých míst.
Ručičkový bude zaměřen na šikovné ručičky, bude rozvíjet kreativitu dětí. Vyzkoušíme různé materiály, prostředí pro tvoření a rozvíjení kreativity a sebevyjádření dětí.

Docházka 7.30-8 hod, vyzvedávání 15.30-16 hod.

Není čeho se bát, vše je přizpůsobeno věku i dovednostem dětí.  Vydáme se opět na dětské hřiště Smeťák, kde je několik nafukovacích trampolín a spoustu další zábavy. Vzhledem k věku dětí je během dne také dostatek prostoru na odpočinek . V ceně tábora jsou pomůcky, cestovné, obědy, pitný režim, pojištění. Tábor je vhodný pro děti od 3 let .

Cena:
1.900,- Kč jeden týden               
3.610,- Kč dva týdny
5.244,- Kč tři týdny
6.840,- Kč čtyři týdny

Sleva pro sourozence. Cena pro dvě děti - jako zvýhodněná cena na dva týdny.

Podívejte se na fotky z předminulého a minulého roku.

Své dotazy a přihlášky zasílejte E-mailem na CLOAKING

Instrukce k příměstskému táboru jsou součástí přihlášky.