Focení pro celou rodinu Print Email

Od středy 26.3. si můžete svoje CD s fotografiemy vyzvedávat v Berušce. Po-pá 8.30 - 12 hod + středa 13.30-17 hod

I letos jsme pozvali do našeho studia profesionálního fotografa Mgr. Martina Koubka. Udělá Vám profesionální fotky Vaší rodiny nebo fotky Vašich dětí, co jen si budete přát. Fotografie je určitě i milý vánoční dárek. Martin je jablonecký fotograf, který se tomuto oboru věnuje od šestnácti let. Je absolventem univerzity Hradce Králové a v současné době se jakožto fotograf „na volné noze“ věnuje práci ve fotoateliéru Cow-back, který spolupracuje s řadou místních firem. Společně s dalšími lidmi je členem teamu MTM production. V roce 2010 jeho výstava „Orbi at urbi“ zdobila foyer tanvaldského kina Jas, v následujícím roce objevila série „Tři pilíře“ v jablonecké kavárně Rosarium, se kterou úzce spolupracuje. Ze světa módy Martin zdokumentoval například Českou Miss 2011, Miss Delf Word 2011, Paris Pret a porter 2011, Prag Fashion weekend a plno dalších.

Fotografie na ukázku jsou na konci článku.

Focení bude probíhat v našem studiu. Místo je nutné si předem rezervovat na recepci studia a uhradit si zálohu 250,- Kč. Bude Vám rezervován Váš čas focení. Je vhodné si přijít trochu dřív (cca 15 min), aby se děti rozkoukaly a trochu si před focením pohrály, lze si vzít různé doplňky, věci na převlečení, hračky, atp.

Stáhněte si rady a tipy před focením.

Termín: sobota 1.3. 2014 a neděle 2.3.2014

Cena: 500,- Kč, ( záloha 250,- + doplatek 250,- ) v ceně je 30 min focení + DVD s fotografiemi ve velmi dobrém rozlišení.