Tábor pro berušky a broučky VII. Print Email

I letos, již po sedmé, jsme pro Vaše děti připravili příměstské tábory plné veselých her, poznávání, tvoření, výletů do okolí. Jsou připraveny i táborové soutěže, završené hledáním pokladu. Tyto tábory jsou vhodné pro děti od 3 do 6-ti let, nebudou se nudit ani starší sourozenci.

I.      22.-26 .7. 2013 OBSAZENO
II.      5.- 9.8.  2013 OBSAZENO
III.   12.-16.8. 2013
OBSAZENO

Instrukce k příměstskému táboru jsou součástí přihlášky.

Na všech táborech si užijeme spoustu zábavy a legrace. V našich programech a hrách budeme podporovat vyjadřování, sebepoznání, fantazii a vystupování dětí v kolektivu, vše zábavnou formou. Užijeme hodně pohybu, zajímavých výprav, přírody, její poznávání a zákonitostí .Vydáme se i do adrenalin centra Šutr, kde si pod vedením odborných instruktorů děti zkusí svojí zručnost. Např. zdolání  překážkové dráhy a vyzkoušejí si i horolezeckou stěnu. Hodně pohybu užijeme i na dětském hřišti Smeťák, kde je několik nafukovacích trampolín a spoustu další zábavy,vláčkem vyrazíme do ekologického centra. Budeme tvořit venku i uvnitř, abychom rozvinul kreativitu dětí a jejich sebevyjadřování. Ani při absolvování více běhů se děti nebudou nudit.

Docházka 7.30-8 hod, vyzvedávání 15.30-16 hod v našem studiu.

Není čeho se bát, vše je přizpůsobeno věku i dovednostem dětí a také s ohledem na počasí. Vzhledem k věku dětí je během dne také dostatek prostoru na odpočinek . V ceně tábora jsou pomůcky, cestovné, obědy, pitný režim, pojištění.

Cena:
1.900,- Kč jeden týden               
3.610,- Kč dva týdny
5.244,- Kč tři týdny

Sleva pro sourozence. Cena pro dvě děti - jako zvýhodněná cena na dva týdny.

Podívejte se na fotky z předminulého a minulého roku.

Své dotazy a přihlášky zasílejte E-mailem na CLOAKING

Instrukce k příměstskému táboru jsou součástí přihlášky.