Hojdavak Print Email

Hojdavak je textilní závěsná kolébka určená pro miminka hned od jejich narození.

Tento úžasný pomocník dokáže rychle uklidnit Vaše děťátko a dopřát mu kvalitní spánek, který je pro jeho vývoj tolik důležitý. Miminko je z bříška maminky zvyklé na vertikální pohyb (nahoru – dolu), který mu navozuje pocit bezpečí. Proto má rádo pohupování v náruči, na míči, v kočárku nebo i při jízdě autem. Textilní kolébka Hojdavak využívá tohoto pohybu k rychlému utišení a uspání. Hojdavak přináší relaxaci nejen miminku ale i mamince, která může více odpočívat a věnovat se i ostatním členům rodiny. Hojdavak usnadní péči o miminko i všem tatínkům a jiným pečovatelům.

Celý výrobek se všemi komponenty získal certifikát od nezávislé testovací společností TÜV SÜD Czech s.r.o., který garantuje shodu s přísnými požadavky evropské normy o bezpečnosti výrobku (směrnice Evropského společenství 2001/95/ES).

Hojadavak si můžete zdarma vyzkoušet v našem studiu Beruška, lze ho u nás také zakoupit za 1.890,- cena Hojdavaku + 159,- (balíček na připevnění do stropu). Při zakoupení nebo objednání Hojdavaku v našem studiu neplatíte poštovné. Hojdavak si lze objednat i přes e-shop při zadání tohoto kódu SB52013 obdržíte 5% slevu.

Více informací o Hojdavaku získáte na adrese www.hojdavak.cz