Rodinné focení 2015 Print Email

I letos jsme pozvali do našeho studia profesionálního fotografa Petra Čepka (fotovideopetrcepek.cz). Pro ty na které se napodzim nedostalo, nebo pro toho kdo chce třeba další fotky na jiném pozadí( na to je poteba upozornit při rezervaci).  Fotografie jsou nejen hezké vzpomínky pro Vás, ale určitě udělají radost i jako dárek. Na konci článku si můžete prohlédnout fotografie. Bude použito pozadí jaké je na fotografiích. Kdo fotil na podzim na tomto pozadí, lze domluvit jiné, jen je potřeba na to již při rezervaci předem upozornit.

Focení bude probíhat v našem studiu. Místo je nutné si předem rezervovat na recepci studia a uhradit si zálohu 250,- Kč. Bude Vám rezervován Váš čas focení. Je vhodné si přijít trochu dřív (cca 20 min), aby se děti rozkoukaly a trochu si před focením pohrály, lze si vzít různé doplňky, věci na převlečení, hračky, květinu,... fantazii se meze nekladou. I pan fotograf bude mít k dispozici pár doplňků.

Vhodné oblečení - stejnobarevné svršky, bílá halenka, košile, tričko + rifle, riflová sukně, fotografovalo by se na boso, rodiče mohou vzít oblíbené hračky pro děti.

Co sebou vzít na focení.

Termín: sobota 28.2. 2015

Cena: 500,- Kč, ( nevratná záloha 250,- + doplatek 250,- ) v ceně je 30 min focení + DVD s fotografiemi ve velmi dobrém rozlišení. (cca 50 fotografií, ale měli jsme i jednou tolik)


Místo si rozervujte nejlépe osobně ve studiu, případně telefonicky s dodatečným uhrazením zálohy.