Focení miminka a bříška 2015 Print Email

Pozvali do našeho studia profesionálního fotografa Petra Čepka (fotovideopetrcepek.cz), který nám již na podzim fotli rodinné fotografie a byli jsme moc spokojeni. Nyní chceme nechat prostor i na focení new born miminek a také těhulkám, aby si na památku zachitily svá bříška.  Fotografie jsou nejen hezké vzpomínky pro Vás, ale určitě udělají radost i jako dárek. Na konci článku si můžete prohlédnout fotografie.

Focení bude probíhat v našem studiu. Místo je nutné si předem rezervovat na recepci studia a uhradit si zálohu 250,- nebo 500,- Kč dle času. Bude Vám rezervován Váš čas focení. Je vhodné si přijít trochu dřív (cca 20 min), aby jste se tošku rozkoukali a připravili, lze si vzít různé doplňky, věci na převlečení, hračky, květinu,... fantazii se meze nekladou. I pan fotograf bude mít k dispozici pár doplňků.

Co sebou vzít na focení miminek

Co sebou vzít na focení bříšek

Termín: neděle 1.3.2015

Cena: 500,- Kč, (nevratná záloha 250,- + doplatek 250,- Kč, lze za sebe zaslat náhradníka) v ceně je 30 min focení + DVD s fotografiemi ve velmi dobrém rozlišení. (cca 30 fotografií)

Doporučujeme spíše focení na 60 minut, když miminka pláčou chvilku trvá je uklidnit a také je citlivě naaranžovat, nebo převléknout. U bříšek je také vhodnější 60 minut, budete mít fotografie na více pozadích.

Cena: 1.000,- Kč (nevratná záloha 500,- + 500,- doplatek, lze za sebe zaslat náhradníka) v ceně je 60 min focení + DVD s fotografiemi ve velmi dobrém rozlišení. (cca minimálně 60 fotografií).


Místo si rozervujte nejlépe osobně ve studiu, případně telefonicky s dodatečným uhrazením zálohy.