Letní pobyt 2015 Print Email


Týdenní pobyt pro rodiny s dětmi v Hotelu Peklo v termínu 16.-22.8.2015. Obsazeno, bereme pouze náhradníky.

Program vhodný pro děti od 6 měsíců do 6 let, nudit se určitě nebudou ani starší sourozenci.

Rodinný pobyt s programem, s kojeneckým a dětským plaváním v bazénu s mořskou vodou, cvičení pro děti i miminka, výtvarka, zpívání, táborák, povožení na koních. Objednat lze seminář „Rozvoj emoční inteligence“.

Srdečně Vás zveme k týdennímu pobytu v rodinném horském Hotelu PEKLO, který se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v nadmořské výšce 750 m.n.m., na polosamotě nad obcí Josefův Důl, v oblasti zvané Peklo.

Klidné a zdravé prostředí, krásná okolní příroda, komfortní ubytování a výborná strava, to vše přispívá ke strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu. Hotel je skvěle vybaven pro rodiny s dětmi. Prohlédněte si fotky: dětské vnitřní herny, venkovní hřiště. Hotel i restaurace hotelu jsou nekuřácké. Do tohoto hotelu jezdíme již od roku 2008 několikrát ročně. Jsme velice spokojeni  jak s prostředím tak s kuchyní a pokaždé nás hotel mile překvapí dalším novým vylepšením.

V hotelu je možnost zapůjčení dětské postýlky (objednat předem + poplatek 55,- Kč/ den postýlka, 55,- Kč /den lůžkoviny). Mikrovlnka, lednička, dětské židličky, mističky, dětské příbory,..... vše v hotelu zdarma k dispozici. V ceně pobytu je i kojenecká voda v Aqubarech, vhodná na pití i přípravu kojenecké stravy. Neomezené množství.

Hotel má krásný bazén 8x4 m, se slanou vodou, která má velice dobrý vliv na pokožku (ekzematické děti) a na dýchací cesty, od pondělí do pátku, budeme mít každý den plavání a sauničku. Možnost využít bazén a saunu i individuálně v odpoledních a večerních hodinách (není v ceně pobytu). V hotelu je k dispozici počítač s internetem, TV s dvd přehrávačem ve společných prostorách, WIFI. Parkování v areálu zdarma.

Svého psího miláčka můžete vzít sebou za poplatek  110,- Kč na den.

Začátek pobytu v neděli po 14 hod ukončení sobota do 11 hod.

Program: 5 x kojenecké a dětské plavání + saunička, kojenecké a dětské cvičení, přijedou koníci a povozí nás, tvoření, společná stopovaná s plněním úkolů, táborák s opékáním buřtíků. Pro rodiče bude k dispozici, na objednání masérka, velký výběr masáží, kosmetika. Program bude přizpůsoben počasí, zájmu a vyšší vůli.

Lze si doobjednat semináře pro rodiče: Rozvoj emoční inteligence. ( pro více informací rozklikněte)

A takhle jsme se měli v Pekle loni. Více fotograií z pobytů v Hotelu Peklo v záložce fotografie.

V hotelu Peklo jsou k dispozici dva druhy ubytování.

A pokoj se sprchou, wc a umyvadlem na pokoji, nebo hned u pokoje (pro dva pokoje). Některé pokoje mají mezonet.

B pokoj s umyvadlem, společné hygienické zázemí (pěkné, nové čisté). B pokoje jsou větší a nemají mezonet.


Pro rezervaci je nutné zaslat závaznou přihlášku, emailem obdržíte fakturu na zálohu 50% z ceny pobytu. Cca měsíc před začátkem pobytu obdržíte fakturu s doplatkem.


RODIČ + DÍTĚ DO 3 LET
Cena zahrnuje: 1x lůžko na 6 nocí v pokoji A/B, 5x kojenecké plavání, Aquabar, program.

A 4.450,- KčB 3.630,- Kč

DOSPĚLÁ OSOBA
Cena zahrnuje: 1 x lůžko na 6 nocí v pokoji A/B. Vstup do bazénu na lekce plavání. Aquabar.

A 4.200,- KčB 3.400,- Kč

DÍTĚ OD 3-6 LET
Cena zahrnuje: 1 x lůžko na 6 nocí v pokoji A/B, program. Vstup do bazénu na lekce plavání. Aquabar.

A 3.240,- KčB 2.800,- Kč

Stravování během pobytu

Jídlo na celý pobyt Dospělý / Dítě od 2 let
Snídaně 630,- 378,-
Polopenze (snídaně, večeře) 1.260,- 756,-
Plná penze (snídaně, oběd, večeře) 1.890,- 1.134,-Snídaně jsou formou švédského stolu, včetně teplého bufetu. Kornfleaks, jogurty, džemy, uzeniny, sýry, ovoce, zelenina, džus, káva, čaj, mléko, pečivo. Oběd i večeře výběr z několika teplých chodů, oběd polévka + druhý chod, večeře druhý chod, dezert. Možnost nevyužít předplacené stravy a objednávat si obědy, večeře v hotelové restauraci.

Jídelníček předplacené stravy.

K ubytování je nutné objednání minimálně snídaně. Dítě nad 3 roky má lůžko a musí mít objednanou snídani. Děti od 1,99 let musí mít snídani, nemusí mít další stravu ani lůžko.

Ceny nezahrnují dopravu, pojištění storna pobytu, lázeňský poplatek 17, -Kč / den pro osoby starší 18 let. Pobyt v bazénu a v sauně mimo lekce.

Na jeden pokoj ubytováváme vždy jednu rodinu ( pokud si nepřejete jinak). Minimální obsazenost pokoje jsou dva dospělí a dítě. Pokud si maminka přeje samostatný pokoj pro sebe a pro dítě,  je nutné uhradit poplatek za volné lůžko.
Doplatek za volné místo na pokoji za celý pobyt A 1.728,- Kč, B 1.242,- Kč.

Přihlášky

Přihláška k pobytu
Přihláška ke kurzu Rozvoj emoční inteligence

Pokud budete chtít spočítat předběžnou kalkulaci, vyplňte prosím přihlášku a do poznámky napište, že zatím žádáte pouze o kalkulaci. Bude Vám emailem zaslána pouze kalkulace, bez faktury a bez rezervace místa.

V případě dotazů kontaktujte Martinu Kirschovou telefon 602 653 287, nebo email CLOAKING