Rodinné focení 2015 Print Email

CD s fotografiemi, je možné si již nyní, vyzvednout v Berušce během provozní doby.

Barva pozadí bude letos mátovo-zelená.

I letos jsme pozvali do našeho studia profesionálního fotografa Petra Čepka (fotovideopetrcepek.cz).  Fotografie jsou nejen hezké vzpomínky pro Vás, ale určitě udělají radost i jako dárek. Na konci článku si můžete prohlédnout fotografie.

Focení bude probíhat v našem studiu. Místo je nutné si předem rezervovat na recepci studia a uhradit si nevratnou zálohu 250,- Kč. Bude Vám rezervován Váš čas focení. Je vhodné si přijít trochu dřív (cca 20 min), aby se děti rozkoukaly a trochu si před focením pohrály, lze si vzít různé doplňky, věci na převlečení, hračky, květinu,... fantazii se meze nekladou. I pan fotograf bude mít k dispozici pár doplňků.

Vhodné oblečení - stejnobarevné svršky, (nebo stejně laděné, např proužky, atp.), bílá halenka, košile, tričko + rifle, riflová sukně, fotografovalo by se na boso, rodiče mohou vzít oblíbené hračky pro děti.

Co sebou vzít na focení.

Termín: pátek 6.11., sobota 7.11. a neděle 8.11.2015

Cena: 550,- Kč, ( nevratná záloha 250,- + doplatek 300,- ) v ceně je 30 min focení + DVD s fotografiemi ve velmi dobrém rozlišení. (cca 50 fotografií, ale měli jsme i jednou tolik). Bude použito jiné pozadí než bylo loni a na jaře.


Místo si rezervujte nejlépe osobně ve studiu. Případně telefonicky, během provozní doby, telefon: 602 143 585, s dodatečným uhrazením zálohy.