Vaříme pro děti Print Email

Zveme Vás na tři semináře Bc. Babory Charvátové, výživové poradkyně pro děti. Barbora dostala ocenění Blogerka roku 2015. Zde s můžete podívat na její krásný blog, plný skvělých receptů. Semináře lze navštívit i jednotlivě. Doporučujeme navštívit seminář bez dětí, mimo úplně malá miminka.

Vaříme pro nejmenší

Nevíte si rady s jídelníčkem svého batolete? Řekneme si základní informace o tom, od kdy jakou potravinu zařadit, které jsou v jídelníčku dítěte podstatné, a které je naopak vhodné zařadit až později.
Neustále nestíháte, máte pocit, že v kuchyni trávíte hodiny, ztrácíte inspiraci a nevíte, co stále vařit? Ukážu vám své jednoduché a rychlé recepty, které jsou vhodné pro děti, ale chutnají i dospělým. Představím nové potraviny a poradím se základy vaření. Naučím vás vařit „z jednoho hrnce“ pro dítě i pro sebe. Leták zde.

Kdy: sobota 5.3.2016  od 13.00 hodin

Seminář o stravování malých dětí

Nevíte si rady s jídelníčkem svého dítěte? Řekneme si základní informace o tom, jaké by mělo být složení jídelníčku a skladba potravin u dítěte ve věku 1 – 3 roky. Uvedeme si konkrétní tipy na snídaně, hlavní jídla i svačiny vhodné pro děti.
Neustále nestíháte, máte pocit, že v kuchyni trávíte hodiny, ztrácíte inspiraci a nevíte, co stále vařit? Ukážu vám své jednoduché a rychlé recepty, které jsou vhodné pro děti, ale chutnají i dospělým. Leták zde.

Kdy: sobota 5.3.2016  od 14.45 hodin

Seminář o stravování malých dětí s vařením

Neustále nestíháte, máte pocit, že v kuchyni trávíte hodiny, ztrácíte inspiraci a nevíte, co stále vařit? Ukážu vám své jednoduché a rychlé recepty, které jsou vhodné pro děti, ale chutnají i dospělým.
Během živého vaření si budeme povídat nejen o pracovních postupech při přípravě, ale i o použitých surovinách a jejich vhodnosti pro děti. Vše co uvaříme, společně také ochutnáme. Leták zde.

Kdy: sobota 5.3.2016  od 16.30 hodin

Kde: STUDIO BERUŠKA, Chrastavská 266, Liberec 1.

Cena : 200,- Kč osoba seminář. Při účastni na dvou seminářích sleva 5%, na třech seminářích sleva 10% z celkové ceny.

Počet míst je omezen, místo je nutné si předem rezervovat a uhradit zálohu. Osobně v BERUŠCE, telefonicky: 602 143 585 nebo email: CLOAKING