Informace Print Email

Připravujeme pro Vás celodenní  zdravou školku pro děti od 2 do 6 let. Předpokládaný počet dětí 12.

Otevírací doba 7:00-17:00 hodin (popřípadě lze domluvit) , některé dny bude po ukončení navazovat kroužek do 17:45 (18:00) hod. Plánujeme 1x pátek v měsíci přespání do soboty. Docházka dopolední nebo odpolední nebo celodenní, pondělí až pátek. Určitě si lze domluvit individuální režim na zvykací období.

Naším cílem není vytvořit mnohočetnou, pro děti nepřehlednou skupinu, kde se bude střídat v různých režimech mnoho dětí. Rády bychom vytvořily spíše velkou stabilní  "rodinu", kde budeme mít možnost děti rozvíjet a podporovat v jejich vývoji a i oni se budou ve skupině dobře orientovat a tudíž se v ní budou cítit dobře a bezpečně a budou mít všechny podmínky pro stabilní vývoj. Vývoj dětí budeme mapovat, a individuálně o něm informovat rodiče, tak , aby i rodiče věděli na co se zrovna zaměřujeme, aby se i rodina mohla tohoto procesu účastnit.

Školka bude umístěna v jednom patře rodinného domu, s velkou zahradou. Ve školce budou dětské toalety s umývárnou a sprchovým koutem, hernou, kuchyňkou s jídelnou, ložnicí, herna i ložnice mají zastřešený balkon. V patře bude i kancelář a sociální zázemí pro personál.

Školku najdete na adrese: Mařanova 334, Liberec - Doubí

Školka je na dohled od autobusové zastávky několika autobusů, bezproblémové parkování.

Postupně budeme doplňovat všechny potřebné informace.

V případě dotazů a zájmu o konzultace, či prohlídku se obracejte na Martinu Kirschovou Telefon: 602 653 287,Email: CLOAKING

Budeme rádi za Vaše dotazy a podněty. Kterým se budeme snažit vyhovět, jak již ohledně programu nebo ostatních věcí.

KE STAŽENÍ: poprosíme pročíst, vyplnit a donést do školky. Děkujeme.

Co potřebuji do školky

Dotazník školka

Potvrzení od lékaře

Oraganizační řád

Smlouva

Zplnomocnění jiné osoby