Cvičení rodičů s dětmi od 3 měsíců do 4 let Print Email


Jedná se o 45 minut trvající lekci pro děti a rodiče. Během našich lekcí aktivní a zábavnou formou podporujete psychomotorický rozvoj Vašeho dítěte.

Vzhledem k tomu, že cvičení je určeno pro děti od 3 měsíců do 4 let, je rozděleno na lekce pro menší a pro větší děti. Každá z lekcí je přizpůsobena fyziologickému vývoji dětí v daném věku a instruujeme maminky jak s dětmi cvičit i doma. Lekce jsou velmi oblíbené pro svou mnohotvárnost a pro spontánní projevy dětské radosti z pohybu a nových dovedností.

Lekce jsou vedeny kvalifikovanými lektorkami s praxí v oboru.

Začátky dopoledních lekcí  jsou v 9 hodin , 10 hodin  a v 11 hodin. Odpolední lekce začínají ve 14 hodin, v  15 a v 16 hodin. Lekce pro nejmenší děti od 3 měsíců jsou v pondělí od 11 hodin, ve středu od 14 hodin. Sedící děti jsou v pondělí od 9 h a ve středu od 15 h . Lekce pro chodící děti je v pondělí od 10 hodin a ve středu od 16 hodin. Zaregistrovaní v AUKSYSU s předplacenými lekcemi mají možnost rezervovat si lekci přímo tam. Ti, kteří nemají předplacené lekce poprosíme o rezervaci na telefonním čísle recepce 602 143 585. Více informací se dozvíte na recepci nebo v článku o cvičení.

Lekce probíhají ve Studiu Beruška. Cvičíme pondělí dopoledne a ve středu odpoledne. Na lekci je nutné se předem telefonicky objednat na recepci : 602 143 585 nebo přes systém AUKSYS dle instrukcí (obsahují i ceník). Bez objednání Vám nemůžeme zaručit volné místo.

Příspěvek zdravotních pojišťoven. O více informací se obraťte na vaši zdravotní pojišťovnu. Příjmový doklad, který obdržíte při předplacení lekcí Vám slouží jako doklad pro pojišťovnu.

Co sebou na cvičení

Pro rodiče pohodlné oblečení. Pro dítě oblečení vhodné na cvičení (ne dupačky). Papírovou podložku, navíc jednu bavlněnou plínku na překrývání pomůcek, malou hračku kterou má dítě oblíbenou a pozitivně na ní reaguje. U chodících dětí vhodné přezutí. (bačkůrky,protiskluzové ponožky). Cvičíme na přírodní korkové podlaze.