Listopadový pobyt 2016 Print Email


Prodloužený víkend 16.11.-20.11.2016  ( 17. 11. statní svátek)

OBSAZENO.

Vhodné pro děti od 6 měsíců do 6 let, ale ani starší sourozenci se nebudou nudit :-).

Srdečně Vás zveme na víkendový pobyt v rodinném horském hotelu PEKLO, který se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v nadmořské výšce 750 m.n.m., na polosamotě nad obcí Josefův Důl, v oblasti zvané Peklo.

Klidné a zdravé prostředí, krásná okolní příroda, komfortní ubytování a výborná strava, to vše přispívá ke strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu. Hotel je skvěle vybaven pro rodiny s dětmi. Prohlédněte si fotky v galerii na stránkách Hotelu Peklo (dětské vnitřní herny, venkovní hřiště). Hotel i restaurace hotelu jsou nekuřácké.( možnost kouření na venkovní kryté terase)

Možnost zapůjčení dětské postýlky (objednat předem + poplatek  220,- Kč za postýlku, lze si objednat i peřinky 220, -Kč, cena je za pobyt). Mikrovlnka, lednička, dětské židličky, talířky, dětské příbory, atd. k dispozici.

V hotelu je krásný bazén 8x4 m, se slanou vodou, která má velice dobrý vliv na pokožku (ekzematické děti) a na dýchací cesty. V sobotu a v neděli dopoledne proběhnou lekce plavání pod vedením lektorky, po plavání možnost využití sauničku na prohřátí. V ceně pobytu je ještě mimo vedených lekcí jedna individuální hodinová návštěva bazénu v pátek nebo v sobotu mimo lekce. V hotelu je TV s DVD přehrávačem ve společných prostorách, WIFI v prostorách hotelu.

Parkování v areálu zdarma.

Svého psího miláčka můžete vzít za poplatek 440,- Kč za pobyt sebou. Nutné hlásit předem.

Program:

3x kojenecké plavání ve slaném bazénu, pod vedením lektora, spojené se sauničkou. ( V ceně příhřev bazénu na 30 st.C, saunička)

1x individuální návštěva bazénu ( libovolný výběr volného termínu)

1x večerní zpívánky

2x cvičení rodiče a děti ( padákové hry, tančení, básničky, písničky, tematické cvičení)

1 x tvoření

1x dýňová slavnost  ( soutěže, tanec, nezapomeňte si s sebou vzít dýňové masky, děti i dospělí :-))

1x táborák s překvapením, lampionový průvod. ( nezapomeňte lampion)

A také něco pro rodiče:

1x večerní sauna pro muže ( zdarma)

1x večerní sauna pro ženy ( zdarma)

Velký výběr masáží, kosmetika ( lze doobjednat na místě dle ceníku)

A takhle jsem se měli v Pekle

Fotky: Peklo 2015/10.

V hotelu Peklo jsou k dispozici dva druhy ubytování.

A pokoj se sprchou, wc a umyvadlem na pokoji, nebo hned u pokoje. Některé pokoje mají mezonet.

B pokoj s umyvadlem, společné hygienické zázemí (pěkné, nové čisté, pro čtyři pokoje, pro muže a pro ženy). B pokoje jsou větší a nemají mezonet.

RODIČ + DÍTĚ DO 3 LET
Cena zahrnuje: 1x lůžko na 4 noci, 3x kojenecké plavání + sauničku, 1x individuálně bazén, aquabar, program.
A 3.100,- Kč
B 2.500,- Kč
DOSPĚLÁ OSOBA
Cena zahrnuje: 1x lůžko na 4 noci, 3x vstup na lekce do bazénu, 1x individuálně bazén, aquabar.
A 2.800,- Kč
B 2.300,- Kč
DÍTĚ OD 3-6 LET
Cena zahrnuje: 1x lůžko na 4 noci, 3x plavání + sauničku, 1x individuální bazén, aquabar, program.
A 2.200,- Kč
B 1.900,- Kč
Jídlo na celý pobyt Dospělý / Dítě od 2 let Dítě od 5,99
Snídaně 580,- 522,- 580,-
Polopenze (snídaně, večeře) 1160,- 696,- 958,-
Plná penze (snídaně, oběd, večeře) 1620,-
972,-
1204,-

Snídaně jsou formou švédského stolu, včetně teplého bufetu. Kornfleaks, jogurty, džemy, uzeniny, sýry, ovoce, zelenina, džus, káva, čaj, mléko, pečivo. Vše kvalitní, domácí slané i sladké pečivo. Oběd i večeře výběr z několika teplých chodů, oběd polévka + druhý chod, večeře předkrm + druhý chod. Možnost nevyužít předplacené stravy a objednávat si obědy, večeře v hotelové restauraci.

K ubytování je nutné objednání minimálně snídaně. Dítě nad 3 roky má lůžko a musí mít objednanou snídani. Děti od 1,99 let musí mít snídani, nemusí mít další stravu ani lůžko.

Ceny nezahrnují dopravu, a lázeňský poplatek 17, -Kč / den pro osoby starší 18 let . Pojištění storno poplatku pobytu. Doporučujeme pojištění storna pobytu ( Allianz, ČPP, ČP...). Lze zaslat i náhradníka, úhrada rebooku 300,- Kč.
Doplatek za volné místo na pokoji za celý pobyt  je pokoj B 1.000,- Kč, pokoj A 1.300,- Kč za pobyt. Na pokoji min 2 dospělé osoby. Pokoj vždy jen pro jednu rodinu. ( pokud si nepřejete jinak)

Přihlášky

Na základě vyplněné přihlášky vám budou zaslány emailem informace k platbě a k pobytu  ( při rezervaci se hradí 50% z celkové ceny, cca měsíc před pobytem se na základě faktury hradí doplatek.

Pokud budete chtít zaslat pouze předběžnou kalkulaci, vyplňte prosím přihlášku a do poznámky napište, že zatím žádáte pouze o kalkulaci. Bude Vám emailem zaslána pouze kalkulace, bez faktury a bez rezervace místa.

V případě dotazů kontaktujte Martinu Kirschovou telefon 602 653 287, nebo email CLOAKING

Přihláška k pobytu