Rodinné focení 2016 Print Email

Barva pozadí bude letos béžová, protože bíla je již out :-)

Od pondělí 26.11. si můžete vyzvednoud CD s fotografiemi. Termín vyzvednutí si domluvte na recepci studia telefon: 602 143 585

Letos jsme pozvali do našeho studia profesionální fotografku Johanu Antošovou www.johant.cz Fotografie jsou nejen hezké vzpomínky pro Vás, ale určitě udělají radost i jako dárek. Na konci článku si můžete prohlédnout fotografie.

Focení bude probíhat v našem studiu. Místo je nutné si předem rezervovat na recepci studia a uhradit nevratnou zálohu 250,- Kč. Bude Vám rezervován Váš čas focení. Je vhodné si přijít trochu dřív (cca 20 min), aby se děti rozkoukaly a trochu si před focením pohrály.


Informace pro rodiče:

  • Fotit se bude na béžovém pozadí s Vánočně laděnými dekorativními prvky.
  • Doporučujeme spíše „slušné“ oblečení, ne sportovní. Například tedy košile pro pány i dámy, halenky, svetříky, šaty, sukně, trička s límečkem pro pány. Je vhodné se také barevně sladit, není však nutné omezit se na jednu barvu. Nedoporučujeme potisky a nápisy. Jde ale pouze o doporučení, volba oblečení je samozřejmě na Vás.
  • S ohledem na udržení čistoty  také pro další fotografované rodiny si vezměte na focení dobře očištěnou obuv, případně se můžete fotit bosí, pokud se to hodí k Vámi zvolenému oblečení.
  • Mají-li Vaše ratolesti oblíbenou hračku, můžete ji vzít s sebou.


Termín sobota 5.11. a neděle 6.11.2016 

Kde: STUDIO BERUŠKA, Mařanova 334, Liberec

Cena: 550,- Kč, ( nevratná záloha 250,- + doplatek 300,- ) v ceně je 30 min focení + DVD s fotografiemi ve velmi dobrém rozlišení. (cca 30  a víc fotografií, ale měli jsme i jednou tolik).

Místo si rezervujte nejlépe osobně ve studiu. Případně telefonicky, během provozní doby, telefon: 602 143 585, s dodatečným uhrazením zálohy.