Jak na příkrmy, aby dětem chutnalo Print Email

BLW metoda, aneb jídlo do tlapky :-) Dozvíte se jak začít s příkrmy a informace o příkrmech obecně. Kdy, jak a s čím začít. Povíme si o současných výživových doporučeních, o doporučeních světové zdravotnické organizace. Řekneme si něco i o vyživových mýtech, kaše na noc, proč nefunguje apod, Imunologické okno.

BLW neboli Baby Led Weaning znamená v přesném překladu odstavení vedené dítětem.

Jde o metodu, kdy dítě už odmala jí samo a není nikým krmeno. Odpadá tedy všechno to mixování, krmení lžičkou apod.

Filozofie BLW je též o tom, že každé dítko začne jíst, až se samo rozhodne. Je to podobné jako s motorickým vývojem. Každé dítě si sedne jindy, začne lézt či chodit také rozdílně. Šestý měsíc proto neznamená, že už musí vaše dítě jíst. BLW je hlavně o důvěře ve vaše dítě, které samo nejlíp ví, co potřebuje. Povíme si o rozdílech mezi BLW a krmení lžičkou a jak poznat jakou metodu zvolit.

Dostanete odpovědi na otázky zda li se dá skloubít BLW metoda s klasickými příkrmy. Jak skloubit BLW a postupné zavadění jídla. Součástí kurzu jsou i recepty.

  • Odmítá vaše dítě krmení lžičkou?
  • Nechce už jíst mixované jídlo?
  • Chcete aby jídlo byla zábava?

Tápete, co dál nebo chcete jen načerpat inspiraci, recepty a dozvědět se něco více o metodě BLW a o příkrmech obecně?

Lektorkou semináře je Dita Vlčková.

Dita, je maminkou dvou kluků, se kterými praktikuji BLW, látkování, nošení v šátku a kontaktní rodičovství. Než se jí narodil první syn, hodně cestovala, žila a rozšiřovala si obzory v zahraničí. Mezi její zájmy patří její rodina, jóga, cestovaní, zdravý životní styl a výživa a vzdělávání se.

Termín STUDIO BERUŠKA Liberec, Mařanova 334: středa 24.5.2017 od 10 do 11:30 hod

Termín NAJLA Jablonec nad Nisou, 28. října 23: středa 24.5.2017 ZRUŠENO.

Cena: 250,- Kč

Místo je nutné si předem rezervovat. Počet míst je omezen. Rezervace místa na CLOAKING nebo telefon recepce 602 143 585.