Předprázdninová akce Print Email

Na léto jsme pro Vás připravili akci na BIO oblečení pro Vaše děti. Oblečení najdete ve všech velikostech pro menší i větší děti. Tepláčky, mikinky, trička, pyžámka, čepičky, šátečky a velkým hitem jsou turecké kalhoty pro nejmenší. Vypadají skvěle a s Vaším dítětem porostou. Několik maminek si je již nechalo ušít i pro sebe. Oblečení pro naše studio šije paní Svobodová. K šití používá BIO bavlnu a ručně oblečení zdobí kresbou. Pokud by jste nenašli potřebnou velikost nebo barvu, která se Vám libí, lze si oblečení i objednat. Chcete-li  pro Vaše dítě pohodlné, originální oblečení neváhejte a využijte 10 % slevu, která platí až do konce června.

 
Soutěž s HUGGIES LITTLE SWIMMERS CUP Print Email

Naše studio se i letos zapojilo do soutěže, kde můžete vyhrát spousty pěkných cen od HUGGIES. O co jde? Udělat a zaslat co nejlepší fotku Vašeho dítěte v plavací plence HUGGIES. Možná již takovou fotečku máte, pokud ne můžete si jí na plavání udělat. Na lekci plavání v bazénu nebo ve vaně a pak zkusit štěstí v soutěži. O tom která fotka je nejlepší rozhodují hlasy, keré Vaše fotka obdrží. Pro zadání fotky na www.MalyPlavacek.cz budete potřebovat kód našeho studia v soutěži. Kód pro zadávání fotografií do soutěže je 557810.

Tak hodně štěstí a hlavně hodně hlasů! Martina

 
Akce na duben Print Email

V dubnu budete mít možnost vyzkoušet si přírodní kosmetiku Nobilis Tilia. Ke každému zakoupenému výrobku z přírodní kosmetiky obdržíte  jeden placený zkušební vzorek přírodní kosmetiky Nobilis Tilia zdarma . V dubnu také běží sleva na přihlášky na Příměstský tábor pro berušky a broučky", Příměstský tábor nejen v ZOO a také na Vodní hrátky.

 
Sleva na březen Print Email

I v březnu jsme pro Vás přichystali slevu.

Budete mít možnost zakoupit si dětské roláčky od české firmy Quine s 10 % slevou.

Při zakoupení dvou kusů dětských punčocháčů, nebo dvou párů ponožek,obdržíte na jedny z nich slevu 30%.

 
Akce prosinec Print Email

Na prosinec jsme pro Vás připravili akci na punčocháčky.

Při koupi dvou dětských punčocháčů máte možnost zakoupit jedny dětské ponožky dle vlastního výběru za 1 Kč.

Akce na Nobilis Tilia. Při zakoupení dvou výrobků z přírodní kosmetiky Nobilis Tilia obdržíte slevu z celkové ceny 5%.

 
Naše nová paní recepční Print Email

Určitě jste si všimli, že se náš tým rozšířil o milou paní recepční na kojeneckém plavání v Babylonu Aquaparku Romanu Mackovou. Paní Romana se o Vás stará na suchu, na rozdíl od lektorek které o Vás pečují ve vodě. Paní recepční pro Vás připravuje a dezinfikuje pomůcky, chystá šatny a registruje Vás. Lze u ní také zakoupit nebo objednat pomůcky na plavání, přírodní kosmetiku a také třeba plavečky nebo sáčky na použité plenky.

Paní Romana se mimo plavání realizuje dekoracemi květin a pořádáním moc zajímavých kurzů zaměřených na aranžování. Doporučujeme shlédnout stránky jejího STUDIA RAMONA. V aktualitách najdete i zajímavé kurzy.

 
Soutěž s Huggies Litle Swimmers Print Email

Naše studio se zapojilo do soutěže, kde můžete vyhrát spousty pěkných cen od HUGGIES. O co jde? Udělat a zaslat co nejlepší fotku vašeho dítěte v plavací plence HUGGIES. Možná již takovou fotečku máte, pokud ne, můžete si zapůjčit od nás foťák do vody a při plavání v bazénu a zkusit štěstí tam. O tom která fotka je nejlepší rozhodují maminky svými hlasy.

POZOR! Uzávěrka soutěže byla prodloužena, ještě můžete zaslat foto (i několik najednou), vložíme je do soutěže. A vy pak již jen hlasujete. I pokud jste se nezapojili do soutěže zasláním fotografie podpořte plaváčky z našeho klubu hlasováním.

Více informací naleznete na malyplavacek.cz.

Tak hodně štěstí! Martina Tel: 602 653 287, CLOAKING

 
Slavnostní otevření Studia Beruška Print Email

V sobotu 13.3. proběhlo slavnostní otevření nového studia v Liberci.

Návštěvníci mohli shlédnout pohádku DIVADLA JEDNOHO EDY a DIVADLA S ÚSMĚVEM, Užít si zábavu, pochutnat si na skvělém jahodovém dortu (od lektorky plavání Radky Janouškové) nebo na dortové berušce (z domácí výroby Evy Vlachové). DĚKUJEME, MOC JSME SI POCHUTNALI. Krásnými obrázky studio vyzdobila lektorka kojeneckého a dětského cvičení Iva Medunová, které tímto také moc děkujeme. Slavností zahájení bylo poděkováním všem kdo nám pomáhali s otevřením studia. Děkujeme také našim recepčním paní Evě a slečně Anně které se starají o jeho bezproblénový chod a jsou Vám také k dispozici na telefonu recepce.

Prohlédněte si fotky, které na otevření studia pořídili Neuwirthovi, Jiří Mrňávek (sapito.cz) a Helena Červová .

 
Internetový obchod Print Email

Studio Beruška otevírá svůj internetový ochod. Najdete ho na adresa beruska.plavecke-pomucky.cz

 
Beruška má nové prostory Print Email

Od února se na Vás těšíme v nových prostorách v Chrastavské ulici č. 266, Liberec Staré město. Prostory mají 145 m2 a nacházejí se v přízemí starého nově zrekonstruovaného domu. Dobře udržované parkoviště s kamerovým systémem se nachází za domem. Pokud pojedete odspoda ulicí Chrastavkou BERUŠKA se nachází po levé straně kousek nad hotelem EDEN, který je po pravé straně. V tomto případě odbočka na parkoviště je první vlevo od BERUŠKY hned pod kostelem Sv. Kříže, Naproti odbočce je krámek NADMĚRNÁ OBUV, odbočka je z dlažebních kostek, po ní se vydáte z kopce doleva a dole zas doleva na dvůr za domem.

V případě, že přijíždíte od centra je odbočka hned za kostelem Sv. Kříže doprava.

Do našeho studia se můžete opět objednat na kojenecké cvičení od 3 měsíců do 3 let. Od narození na kojenecké plavání ve speciální vaně.

A spoustu dalších programů a přednášek o kterých Vás informujeme na našich stránkách. Budeme se na Vás těšit!

Číst vše...
 
« StartPrev12345DalšíEnd »