Volný tanec pro děti a rodiče Print Email

VOLNÝ TANEC PRO DĚTI A RODIČE ANEB TANČÍ CELÁ RODINA

Ráda bych Vás pozvala na hodinu Volného tance pro rodiny s dětmi. Akce je koncipovaná jako seznámení s volným tancem. Jde o intuitivní pohyb, kdy necháme naše těla, aby se volně pohybovala. Tanec je vedený pouze hudbou, ne slovem. Ideálně by se při něm mělo zůstat bez povídání, ale je možné dělat různé zvuky, tleskat, dupat nohama, rytmizovat. V tanci, který je určenpro rodiny s dětmi většinou děti "nemají problém"hýbat se podle svých pocitů, pro rodiče doporučuju případně zavřít oči, soustředit se na dech. Hodinu je možné pojmout i jako příležitost k relaxaci a protažení s hudbou. Při podobných událostech jsem zažila moc hezké momenty společného tance rodičů a dětí, kdy tancem mohli vyjádřit to, co slovy někdy jde obtížně. K uvolnění a odpočinku pomáhá i uvědomění, že Vás nikdo nebude hodnotit, vše je správně. Důležité je jen nechat i ostatním volnost pohybu, pokud vzniknou taneční interakce, měly by být vzájemné, se vzájemnou úctou. Před tancem budeme mít možnost se seznámit a bude zde i prostor pro Vaše dotazy.

Kdy: V sobotu 25. ledna  2020, od 15 do 16 hodin

Kde: Ve studiu Beruška, Mařanova 334, Liberec

Kdo: Katka Kučerová


Jestli máte chuť spontánní pohyb vyzkoušet, prosím přihlašujte se pomocí sms či zavoláním na telefonní číslo 776 371 722 či případně mailem: CLOAKING . Kapacita je 12 osob. (dospělých i dětí), přihlášku Vám potvrdím. Na místě bude kasička na dobrovolný příspěvek, možno i po tanci, dle Vašich zážitků.  Více info na FB Volný tanec

 
Vyhořelá máma Print Email

VYHOŘELÁ MÁMA
Semináři Vás provede Eva Obstová

0. Vyhořelá máma (úvodní)
Základem spokojené rodiny je spokojená máma. Ale taková máma musí mít z čeho brát. Je to právě ona, od koho děti nasávají nejvíce. Kopírují její chování a její vidění světa. A ačkoli si svým dětem přejeme předat jen to nejlepší ze sebe, někdy není jednoduché si zachovat životní radost a nadhled. Ať už jsme utlačené drtivým tlakem každodenního stereotypu nebo třeba pocitem, že jsme na všechno samy. Přijďte si pro zaslouženou úlevu, že v tom rozhodně nejste sama.
Termín 22.1. 2020 19-21 h cena 250,- Kč

Navazující přednášky:


Číst vše...
 
Kurz první pomoci a bezpečné domácnosti 2018 Print Email

Praktický kurz první pomoci a bezpečné domácnosti.

Lektorka: Lenka Havrdová, DiS. Lektor a Člen první pomoci. Diplomovaná zdravotní sestra.

KDY: v sobotu 24.11. 2018 od 9 - 13 hodin
KDE: STUDIO BERUŠKA, Mařanova 334, Liberec
CENA: 390,- Kč dospělá osoba,  650,- Kč pár (maminka + tatínek)

Seminář je vhodné navštívit bez dětí (pokud nejsou malá miminka, která musí být s maminkou). Více o obsahu kurzu se dozvíte v přiloženém letáčku. Tento kurz děláme již několik let a má velice dobré ohlasy, všem rodičům doporučujeme. Takže pokud nechcete být zaskočeni nepříjemnou situací, kterou nebudete umět rychle a efektivně řešit, a v mnoha případech jim i předejít, rychle si rezervujte místa. Na další termín si budeme muset nějaký čas počkat, paní lektorka čeká miminko.


Místo je nutné si předem rezervovat a uhradit nevratnou zálohu 200,- Kč. Počet míst je omezen. Rezervace místa na CLOAKING nebo telefon recepce 602 143 585.

Podívejte se na fotky z minulého kurzu.

Číst vše...