Vitamíny a minerály Print Email

Zveme Vás na další přednášku v rámci klubu zdraví. Od školené Ambasadorky odbržíte nejnovější informace k danému tématu. Během přednášky bude prostor i pro Vaše dotazy. Po vyplnění krátkého dotazníku obdržíte dárek. Na přednášku můžete přijít i s dítětem, přednáška je tomu uzpůsobena a trvá cca 30 min.

Téma na říjen je: "Vitamíny a minerální látky ve výživě nejen těch nejmenších"

KDY: v pondělí 14.listopadu 2011 od 10 hodin

KDE: STUDIO BERUŠKA, Chrastavská 266, Liberec 1

VSTUPNÉ: 30,- Kč dospělá osoba, děti zdarma

Místo si prosím předem rezervujte na CLOAKING , nebo na tel. recepce 602 143 585.

 
Vánoční tvoření Print Email

Zveme všechny malé šikulky a šikuly a jejich maminky, tatínky, babičky či dědečky na vánoční tvoření. Společně strávíme sobotní dopoledne při výrobě dárečků (maličkostí) z různých modelovacích hmot, které znáte i neznáte (modurit, samotvrdnoucí hmota, slané těsto). Vaši šikulové si s Vaší pomocí budou moci vyrobit dáreček pro své blízké.

Těšíme se na Vás.

S sebou jen dobrou náladu a případně nějakou zástěrku na převlečení……

LEKTORKA: Klimová Adéla

KDY: 19. listopadu 2011 od 9 do cca 12 hodin

KDE: STUDIO BERUŠKA, Chrastavská 266, Liberec 1

VSTUPNÉ: 200,- Kč dítě + doprovod, další dítě 50,- Kč

Místo si prosím předem rezervujte na CLOAKING , nebo na tel. recepce 602 143 585.

 
Míčkování Print Email

Informativní seminář o "Míčkování" proběhne 25.10.2011  od 17 hodin ve STUDIU BERUŠKA.

Míčkování je velmi příjemná, bezbolestná metoda, pro zmírnění projevů alergických, respiračních a také neurologických onemocnění. Více informací Vám poskytne přednášející Ing. Lenka Mazánková, Telefon: 602971529, zde si i rezervujte místo na seminář.

Semináře se lze účastnit i s dítětem, doba trvání cca 30 min. Cena semináře 30,- Kč dospělá osoba, děti ZDARMA

 
Kojenecká mléčná výživa Print Email

Zveme Vás na další, přednášku v rámci klubu zdraví. Od školené Ambasadorky odbržíte nejnovější informace k danému tématu. Dozvíte se co obsahuje mléčná výživa, jak se správně přiravuje, kdy se podává a další zajímavosti. Během přednášky bude prostor i pro Vaše dotazy. Po vyplnění krátkého dotazníku obdržíte dárek. Na přednášku můžete přijít i s dítětem, přednáška je tomu uzpůsobena a trvá cca 30 min.

Téma na říjen je: "Co je dobré vědět o kojenecké mléčné výživě"

KDY: 18. října 2011 od 16 hodin

KDE: STUDIO BERUŠKA, Chrastavská 266, Liberec 1

VSTUPNÉ: 30,- Kč dospělá osoba, děti zdarma

Místo si prosím předem rezervujte na CLOAKING , nebo na tel. recepce 602 143 585.

 
Šátkování Print Email

Zveme Vás na praktický seminář, jak správně používat šátek na nošení dítěte. Během semináře se naučíte množství praktických úvazů, na různé polohy a různý věk dětí.

Podívejte se na fotky na již proběhlý seminíř.

Lektorka: K.Naarová
Co sebou: medvěda nebo panenku na nácvik, i v případě, že máte vlastní děťátko. Dítě ani šátek nejsou podmínkou. Vhodné i pro budoucí rodiče.
Kdy: ve středu 22.6.2011 od 15:30
Kde: ve Studiu Beruška, Chrastavské ulici č. 266, Liberec Staré město
Za kolik: 250,- Kč dospělá osoba, 350,- Kč pár, děti ZDARMA

Počet míst je omezen.  Místo je nutné si předem rezervovat na emailu CLOAKING (email vám potvrdíme) nebo na tel. 602 143 585.

 
Pitný režim kojenců a batolat Print Email

Zveme Vás na další, již třetí přednášku v rámci klubu zdraví.

Připravili jsme pro Vás cyklus přednášek na často diskutovaná témata o výživě dětí. Od školené Ambasadorky obdržíte nejnovější informace k vybraným tématům. Během přednášky bude prostor i na Vaše dotazy. Každý měsíc pro Vás bude připraveno nové zajímavé téma a na každé přednášce obdržíte dárek. Předešlé téma bylo "Lepek ve výživě dětí" a "Mléčná výživa". Maminky po vyplnění krátkého dotazníčku obdržely velký příkrm od Sunárku a pěkné dětské puzzle a hezkou luxusní utěrku. Na přednášku můžete přijít i s dítětem, přednáška je tomu uzpůsobena a trvá cca 30 min.

Téma na červen je: "Pitný režim kojenců a batolat"

KDY: 13.června 2011 od 16 hodin

KDE: STUDIO BERUŠKA, Chrastavská 266, Liberec 1

VSTUPNÉ: 30,- Kč dospělá osoba, děti zdarma

Místo si prosím předem rezervujte na CLOAKING , nebo na tel. recepce 602 143 585.

 
Mléčná výživa, kaše a mléčko Print Email

Zveme Vás na další, již druhou přednášku v rámci klubu zdraví.

Připravili jsme pro Vás cyklus přednášek na často diskutovaná témata o výživě dětí. Od školené Ambasadorky obdržíte nejnovější informace k vybraným tématům. Během přednášky bude prostor i na Vaše dotazy. Každý měsíc pro Vás bude připraveno nové zajímavé téma a na každé přednášce obdržíte dárek. Předešlé téma bylo "Lepek ve výživě dětí". Maminky po vyplnění krátkého dotazníčku obdržely velký příkrm od Sunárku a pěkné dětské puzzle. Na přednášku můžete přijít i s dítětem, přednáška je tomu uzpůsobena a trvá cca 30 min.

Téma na květen je: "Mléčná výživa, kaše a mléčko."

KDY: 9.května 2011 od 16 hodin

KDE: STUDIO BERUŠKA, Chrastavská 266, Liberec 1

VSTUPNÉ: 30,- Kč dospělá osoba, děti zdarma

Místo si prosím předem rezervujte na CLOAKING , nebo na tel. recepce 602 143 585.

 
Lepek a kaše ve výživě dětí Print Email

Zveme Vás na přednášku v rámci klubu zdraví.

Připravili jsme pro Vás cyklus přednášek na často diskutovaná témata o výživě dětí. Od školené Ambasadorky obdržíte nejnovější informace k vybraným tématům. Během přednášky bude prostor i na Vaše dotazy.  Každý měsíc pro Vás bude připraveno nové zajímavé téma a na každé přednášce obdržíte dárek.

První téma lepek a tekuté kaše, kdy začít s podáváním, ideální přechod na pevnou stravu.

KDY: 18.4.2011 od 16 hodin

KDE: STUDIO BERUŠKA, Chrastavská 266, Liberec 1

VSTUPNÉ: 30,- Kč dospělá osoba, děti zdarma

Místo si prosím předem rezervujte na CLOAKING , nebo na tel.recepce 602 143 585

 
Kojenecké a dětské masáže Print Email

Ukážeme si, jak lze využít doteku k relaxaci a jak navodit pocit pohody u dětí, které masáž přijímají tak u dospělých, kteří ji provádějí. Vyučovaná metoda obsahuje několik druhů dětských masáží. První jsou tradiční indické masáže, další masážní metody pocházejí ze Švédska a jako třetí bude masáž chodidla, jež se vyvinula z reflexních technik.Tyto masážní techniky stimulují pokožku, svalstvo, které uvolňují a zpevňují, a zlepšují koordinaci pohybů. Masáž dokáže odstranit poporodní trauma, ovlivňuje specifické poruchy učení. Zlepšuje stav astmatiků, alergiků a ekzematiků. Kurz obsahuje i základy aromaterapie.

Co sebou: medvěda nebo panenku na nácvik, i v případě, že máte vlastní děťátko. Deku, pohodlné převlečení, dobrou náladu.

Kdy a kde: 4.12.2010 od 9.00-12.00 a 14.00-16.00 ve Studiu Beruška, Chrastavské ulici č. 266, Liberec Staré město.

Lektor: Martina Kirschová, lektorský kurz kojeneckých masáží úspěšně absolvovaný u Jany Hašplové. Kurzy aromaterapie. Kurzy schiatsu a čínských masáží.

Za kolik: 700,- dospělá osoba, 800,- pár, děti ZDARMA.

Vhodné i pro budoucí maminky!

V ceně jsou materiály, malé občerstvení, oleje a esence.

Přihlášku nám pošlete na mail CLOAKING .

 
Respektovat a být respektován Print Email

Máme už pouze několik posledních míst. Lze se ještě přihlásit na neproběhlé termíny kurzu.

Ve spolupráci se Společností pro mozkově kompatibilní vzdělávání pořádáme  kurz RESPEKTOVAT A BÝT RESPEKTOVÁN - výchovné a komunikační postupy v každodenních situacích.

Kurz je určen rodičům, prarodičům, učitelům i vychovatelům, vedoucím v mimoškolní činnosti dětí a dalším zájemcům. Témata kurzu jsou obsažena v knize Respektovat a být respektován (autoři: P. Kopřiva, J. Nováčková, D. Nevolová, T. Kopřivová).

Lektorka: PhDr. Jana Nováčková, CSc., spoluautorka knihy

JAK SDĚLOVAT OPRÁVNĚNÉ POŽADAVKY - 9. 10. 2010 (sobota), od 9.30 do 16.00 hod

Děti se často nebrání tomu, co po nich chceme (obléci se, uklidit…), ale formě jak to vyžadujeme. Proč tradiční přístupy (příkazy, domlouvání, hrozby, vyčítání, dávání za vzor atd.) často nezabírají? Probereme postupy a komunikační dovednosti, které omezí množství konfliktů s dětmi a které podporují odpovědné chování a sebeúctu.

VYTVÁŘENÍ NÁVYKŮ, ŘEŠENÍ KONFLIKTŮ MEZI DĚTMI.

EMOCE A EMPATICKÁ REAKCE – 6. 11. 2010 (sobota), od 9.30 do 16.00 hod

První část semináře propojí informace z minulého tématu s opakujícími se problémy: pořádek, ranní vstávání a odchody, dětské neshody… Hlavním tématem jsou pak emoce: jak fungují, k čemu nám jsou. Běžné způsoby, jak lidé reagují na emoce druhých, proč nemůžou druhému pomoci, ač jsou dobře míněny (dobře míněné rady, logické vysvětlování selhávají). Jak reagovat empaticky?

RIZIKA TRESTŮ A CO MÍSTO NICH – 12. 2. 2011 (sobota), od 9.30 do 16.00 hod

Jakou odezvu zvolit na místo trestu? Tresty účinkují jen krátkodobě, učí děti chovat se podle požadavků dospělých tak, aby se vyhnuly trestům či získaly odměnu a nikoliv proto, že je to tak správné. Tresty mohou mít i další negativní dopady na chování. Tato lekce rozebírá pojem vnitřní a vnější motivace, učí rozlišovat přirozené důsledky od trestu a nabídne alternativní postupy založené zejména na spoluúčasti dětí na řešení a nápravě nevhodného chování.

RIZIKA ODMĚN A POCHVAL A CO MÍSTO NICH – 12. 3. 2011 (sobota), od 9.30 do 16.00 hod

Pochvaly a odměny mohou mít také své nežádoucí účinky – snižují ochotu dětí učit se a chovat se správně, pokud za to nic nezískají. Stejně jako tresty nepodporují vnitřní motivaci. Co dělat, aby děti nebyly závislé na autoritě, aby nedělaly věc pro spokojenost druhých lidí, ale pro věc samotnou? Čím naopak podpořit jejich sebeúctu a rozvoj pozitivních vlastností?

Účastnický poplatek za jeden seminář:  700 ,- Kč

Přihlášky zasílejte na  CLOAKING . Informace na tel. 602 653 287.

Místo konání:  Chrastavské ulici č. 266, Liberec Staré město

Účastníci kurzu obdrží písemné shrnující materiály a budou mít možnost zakoupit si knihu Respektovat a být respektován. Doporučujeme vzít si podložku na psaní. Semináře jsou akreditovány MŠMT, zájemcům lze vydat osvědčení.

 
« StartPrev12345678DalšíEnd »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL