Lektorka montessori dílniček Print Email

Hledáme milou, chytrou, nadšenou lektorku co ví co je montessori přístup. Nástup od září 2018, brigáda ke studiu nebo k zaměstnání. V případě zájmu zašlete Váš životopis na CLOAKING

 
Lektorka kojeneckého cvičení Print Email

STUDIO BERUŠKA hledá lektorku kojeneckého a dětského cvičení. Zájemce rádi zaškolíme, pomůže s doplněním vzdělání. Podmínky: velice kladný vztah k dětem a rodičům, kreativita, veselost, hravost, chuť učit se nové věci. Nabízíme práci v příjemném prostředí, v malém kolektivu, možnost další spolupráce. Práce v rozsahu cca 2 x v týdnu 3 hodiny.

Stručné životopisy zasílejte na Email: CLOAKING

 
Spolupráce Print Email

Pokud děláte aktivity pro děti, maminky, rodiče, nebo máte nápad a ještě jste nenašli vhodné prostory a odvahu začít, nabízíme Vám spolupráci. Lze spolupracovat jednorázově, nebo pravidelně.

Co nabízíme: hezký prostor dětského studia v centru města, velká místnost s kobercem, kterou lze nechat volnou, nebo jí zařídit jako posluchárnu.  Velkou zařízenou místnost bez koberce. Malou příjemně zařízenou místnost, vhodnou k individuální aktivitám. Dobrá dostupnost, parkoviště, prostor na kočárky. Rádi Vám pomůžeme s realizací, propagací. Máme velkou klientskou databázi, dlouholeté zkušenosti v oboru. Provizi ze zisku, nebo platba za pronájem a služby. Budeme i rádi, pokud o někom takovém víte a informaci mu předáte. Více informací Martina Kirschová 602 653 287

 
Lektorka kojeneckého a dětského plavání Print Email

Hledáme do našeho týmu certifikovanou lektorku kojeneckého a dětského plavání nejlépe s praxí.

Uplatnění na pravidelných kurzech i (nebo) na našich pobytech. Nabídka další dovedností výhodou.

Stručné životopisy zasílejte na CLOAKING .

 
Lektorky na pobyty Print Email

Pokud máte rádi děti, jste veselí a činorodí, budeme rádi pokud se k nám připojíte na naše pobyty jako lektor-lektorka.

Hledáme lektory kojeneckého a dětského plavání, kojeneckého cvičení, na pohybové aktivity, výtvarné aktivity, atd. Vhodné i pro maminky nebo studentky.

Nabídky zasílejte na CLOAKING .

 
Hledáme recepční do studia Print Email

Hledáme druhou recepční do našeho studia. Práce v příjemném prostředí dětského studia v malém kolektivu. Rozsah práce cca 30 hodin měsíčně, převážně v odpoledních hodinách. Vhodné pro ženu, věk min 20 let. Požadavky: milá, přátelská, komunikativní, aktivní, flexibilní, nekonflikní, praktická, pečlivá, práce s PC, chuť učit se nové věci. Praxe s nejmenšími dětmi. Vhodné pro studentky VŠ pedagogické, lze i maminka na mateřské dovolené ( pokud má hlídání), případně aktivní důchodkyně.

Stručný životopis s telefonním kontaktem,  zasílejte na CLOAKING