Lekroka pro nejmenší Print Email

Hledáme kreativní lektorku pro mrňousky.

Rádi bychom poznali milou, veselou maminku, studentku, která má 1-2 x v týdnu volno na pár hodin. Jednalo by se například o tvoření, zpívání, společné hraní. Jsme otevření i Vašim nápadům. Brigáda během školního roku, lze nastoupit již nyní.
Životopis zasílejte na CLOAKING

 
Asistentka na příměstské tábory Print Email

Hledáme asistentku lektorky na příměstský tábor pro děti od 3 do 8 let.

Maximální počet 15 dětí, zázemí dětského studia.
Praxe s dětmi podmínkou, zkušenosti z táborů nebo vedení kroužků výhodou. Hledáme milou, kreativní osůbku,
s respektem k dětem a jejím potřebám.
Termíny: 22. 7. - 26.7. ( angličtina výhodou), 29.7. - 2.8.,  5. 8. - 9.8.
Všechny termíny výhoda, ale lze i jednotlivé týdny.
Životopis zasílejte na CLOAKING

 
Lektorka montessori dílniček Print Email

Hledáme milou, chytrou, nadšenou lektorku co ví co je montessori přístup. Nástup od září 2018, brigáda ke studiu nebo k zaměstnání. V případě zájmu zašlete Váš životopis na CLOAKING

 
Recepční na kojenecké plavání Print Email

Hledáme recepční na kojenecké a dětské plavání v Babylonu Aquaparku. Podmínkou velice dobrý vztah k dětem a lidem, nekonfliktnost, veselost, pečlivost, samostatnost, 100% docházka. Pracovní náplň: registrace dětí a rodičů na plavání, péče o ně. Příprava zázemí, příprava pomůcek, dezinfekce pomůcek a péče o ně, drobný prodej. Časová náročnost cca 2 až 3 x týdně 2,5 hodiny od 8.00 - 10.30 hod ( úterý, středa a čtvrtek). Vhodné pro studentky, maminky na mateřské (pokud mají hlídání), aktivní důchodkyně. Smlouva na dohodu o provedení práce, popřípadě na ŽL.  Nástup listopad 2019, zaškolení. Odměna + cenové zvýhodnění akcí Studia Beruška. Stručné životopisy zasílejte na email CLOAKING .

 
Lektorka kojeneckého cvičení Print Email

STUDIO BERUŠKA hledá lektorku kojeneckého a dětského cvičení. Zájemce rádi zaškolíme, pomůže s doplněním vzdělání. Podmínky: velice kladný vztah k dětem a rodičům, kreativita, veselost, hravost, chuť učit se nové věci. Nabízíme práci v příjemném prostředí, v malém kolektivu, možnost další spolupráce. Práce v rozsahu cca 2 x v týdnu 3 hodiny.

Stručné životopisy zasílejte na Email: CLOAKING

 
Spolupráce Print Email

Pokud děláte aktivity pro děti, maminky, rodiče, nebo máte nápad a ještě jste nenašli vhodné prostory a odvahu začít, nabízíme Vám spolupráci. Lze spolupracovat jednorázově, nebo pravidelně.

Co nabízíme: hezký prostor dětského studia v centru města, velká místnost s kobercem, kterou lze nechat volnou, nebo jí zařídit jako posluchárnu.  Velkou zařízenou místnost bez koberce. Malou příjemně zařízenou místnost, vhodnou k individuální aktivitám. Dobrá dostupnost, parkoviště, prostor na kočárky. Rádi Vám pomůžeme s realizací, propagací. Máme velkou klientskou databázi, dlouholeté zkušenosti v oboru. Provizi ze zisku, nebo platba za pronájem a služby. Budeme i rádi, pokud o někom takovém víte a informaci mu předáte. Více informací Martina Kirschová 602 653 287

 
Lektorka kojeneckého a dětského plavání Print Email

Hledáme do našeho týmu certifikovanou lektorku kojeneckého a dětského plavání nejlépe s praxí.

Uplatnění na pravidelných kurzech i (nebo) na našich pobytech. Nabídka další dovedností výhodou.

Po domluvě i možnost zajistit rekvalifikaci.

Stručné životopisy zasílejte na CLOAKING .

 
Lektorky na pobyty Print Email

Pokud máte rádi děti, jste veselí a činorodí, budeme rádi pokud se k nám připojíte na naše pobyty jako lektor-lektorka.

Hledáme lektory kojeneckého a dětského plavání, kojeneckého cvičení, na pohybové aktivity, výtvarné aktivity, atd. Vhodné i pro maminky nebo studentky.

Nabídky zasílejte na CLOAKING .

 
Hledáme recepční do studia Print Email

Hledáme recepční do našeho studia. Práce v příjemném prostředí dětského studia, v malém kolektivu. Rozsah práce cca 120 hodin měsíčně. Vhodné pro ženu, věk min 20 let. Požadavky: minimálně středoškolské s maturitou, milá, přátelská, komunikativní, aktivní, flexibilní, nekonflikní, praktická, pečlivá, práce s PC, zvládání sociálních sítí, práce na počítači a po zaučení i v rezervačním systému, administrativní činnost, word, exel, péče o studio. Chuť učit se nové věci.

Nástup říjen 2019.

Stručný životopis s telefonním kontaktem a motivační dopis,  zasílejte na CLOAKING