Příměstský tábor nejen v ZOO 2015 Print Email

IX. ročník příměstského tábora nejen v ZOO,  aneb dobrodružná výprava za zvířátky se uskuteční 13.7.-17.7.2015. OBSAZENO

Pročtěte prosím instrukce k táboru. V pondělí sraz u nového hlavníh vchodu do ZOO!


I letos se vydáme na dobrodružnou výpravu, kterou zahájíme v ZOO Liberec. Přes „hory“ a „divokou řeku“ se dostaneme až na koňskou a kozí farmu, kde si užijme jízdy na koních. Na cestě nebude chybět spoustu zážitků a úkolů, zvířata, rafty, bojovka a i táborový oheň. Chceteli se s námi na výpravu vydat, musíte mít dobrodružného ducha a musí vám být minimálně 6 let.

Číst vše...
 
Příměstský tábor pro berušky a broučky 2014 Print Email

POZOR NYNÍ MŮŽETE ZÍSKAT PŘÍSPĚVEK OD ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY. Na konci článku najdete odkazy. V případě, že budete uplatňovat příspěvek napište to prosím do poznámky v přihlášce. Vystavíme fakturu tak, aby splňovala požadavky.

I letos, již po osmé, jsme pro Vaše děti připravili příměstské tábory plné veselých her, poznávání, tvoření, výletů do okolí. Jsou připraveny táborové soutěže. Tyto tábory jsou vhodné pro děti od 3 do 6-ti let, nebudou se nudit ani starší sourozenci.

I.       21.-25.7. 2014 ( obsazeno )

II.      28.7.-1.8. 2014 ( obsazeno)

III.     4.8.- 8.8.  2014 ( obsazeno)

IV.     11.8.-15.8. 2014 ( obsazeno)

Na všech táborech si užijeme spoustu zábavy a legrace. V našich programech a hrách budeme podporovat vyjadřování, sebepoznání, fantazii a vystupování dětí v kolektivu, vše zábavnou formou. Užijeme hodně pohybu, zajímavých výprav, přírody, její poznávání a zákonitostí . Užijeme si i trampolín v centru Trapolín Patrman. Vyrobíme si svíčku, mýdlo nebo voskovku. Ani při absolvování více běhů se děti nebudou nudit.

Docházka 7.30-8 hod, vyzvedávání 15.30-16 hod v našem studiu.

Není čeho se bát, vše je přizpůsobeno věku i dovednostem dětí a také s ohledem na počasí. Vzhledem k věku dětí je během dne také dostatek prostoru na odpočinek . V ceně tábora jsou pomůcky, cestovné, obědy, pitný režim, pojištění.

Číst vše...
 
Příměstský tábor, nejen v ZOO 2014 Print Email

VIII. ročník příměstského tábora nejen v ZOO,  aneb dobrodružná výprava za zvířátky se uskuteční 14.7.-18.7.2014.

Obsazeno :-) !

I letos se vydáme na dobrodružnou výpravu, kterou zahájíme v ZOO Liberec. Přes „hory“ a „divokou řeku“ se dostaneme až na koňskou a kozí farmu, kde si užijme jízdy na koních. Na cestě nebude chybět spoustu zážitků a úkolů, zvířata, rafty, bojovka a i táborový oheň. Chceteli se s námi na výpravu vydat, musíte mít dobrodružného ducha a musí vám být minimálně 6 let.

Číst vše...
 
Příměstský tábor nejen v ZOO 2013 Print Email

VII. ročník příměstského tábora nejen v ZOO,  aneb dobrodružná výprava za zvířátky se uskuteční 15.7.-19.7.2013.

Obsazeno.

Instrukce k táboru najdete na druhé straně přihlášky.

I letos se vydáme na dobrodružnou výpravu, kterou zahájíme v ZOO Liberec. Přes „hory“ a „divokou řeku“ se dostaneme až na koňskou farmu, kde si užijme jízdy na koních. Na cestě nebude chybět spoustu zážitků a úkolů, zvířata, rafty, bojovka a i táborový oheň. Chceteli se s námi na výpravu vydat, musíte mít dobrodružného ducha a musí vám být minimálně 6 let.

Číst vše...
 
Tábor pro berušky a broučky VII. Print Email

I letos, již po sedmé, jsme pro Vaše děti připravili příměstské tábory plné veselých her, poznávání, tvoření, výletů do okolí. Jsou připraveny i táborové soutěže, završené hledáním pokladu. Tyto tábory jsou vhodné pro děti od 3 do 6-ti let, nebudou se nudit ani starší sourozenci.

I.      22.-26 .7. 2013 OBSAZENO
II.      5.- 9.8.  2013 OBSAZENO
III.   12.-16.8. 2013
OBSAZENO

Instrukce k příměstskému táboru jsou součástí přihlášky.

Na všech táborech si užijeme spoustu zábavy a legrace. V našich programech a hrách budeme podporovat vyjadřování, sebepoznání, fantazii a vystupování dětí v kolektivu, vše zábavnou formou. Užijeme hodně pohybu, zajímavých výprav, přírody, její poznávání a zákonitostí .Vydáme se i do adrenalin centra Šutr, kde si pod vedením odborných instruktorů děti zkusí svojí zručnost. Např. zdolání  překážkové dráhy a vyzkoušejí si i horolezeckou stěnu. Hodně pohybu užijeme i na dětském hřišti Smeťák, kde je několik nafukovacích trampolín a spoustu další zábavy,vláčkem vyrazíme do ekologického centra. Budeme tvořit venku i uvnitř, abychom rozvinul kreativitu dětí a jejich sebevyjadřování. Ani při absolvování více běhů se děti nebudou nudit.

Docházka 7.30-8 hod, vyzvedávání 15.30-16 hod v našem studiu.

Není čeho se bát, vše je přizpůsobeno věku i dovednostem dětí a také s ohledem na počasí. Vzhledem k věku dětí je během dne také dostatek prostoru na odpočinek . V ceně tábora jsou pomůcky, cestovné, obědy, pitný režim, pojištění.

Číst vše...
 
Letní akce 2013 Print Email

I letos už se moc těšíme na příměstské tábory, akce a pobyty.

Pro děti od 6-ti let bude připraven příměstský tábor "Nejen v ZOO, aneb dobrodružná výprava za zvířátky" již sedmý ročník 15.-19.7.2013. Můžete se opět těšit na ZOO, speciální ekologické programy v Divizně, rafting, adrenalin centrum, na koňskou farmu, a spoustu dalších nezapomenutelnýh zážitků.

Myslíme i na nejmenší, pro které bude připraveno několik turnusů příměstského tábora pro "Berušky a broučky" sedmý ročník . I.turnus 22.-26.7.2013, II.turnus 5.-9.8.2013 a III.turnus 12.-16.8.2013. Tábor je určen pro děti od 3 let cca do 6 let (při účasti dvou sourozenců lze i starší dítě), turnusy budou mít různé programy a táborovou hru. Při účasti na více turnusech, nebo sourozenců slevy.

A samozřejmě  ani letos nebudou chybět "Vodní hrátky" pro plaváčky 29.7.-2.8.2013. Týdenní prázdninové kojenecké a dětské plavání a hraní ve vodě, pro začátečníky i pokročilé. Vhodné od 6 měsíců do 3 let.  Vždy dopoledne, dle věku a pokročilosti budou děti rozděleny do lekcí.

Na konci prázdnin se můžete opět těšit na rodinný pobyt s programem v "Hotelu Peklo" 18.-24.8.2013 . Plavání, tvoření, výlety, cvičení, atd,... (termín a info viz.pobyty). Pro rodiny s dětmi od 6 měsíců do 6 let, nudit se nbudou určitě ani starší děti.

Co nejdříve doplníme přihlášky a podrobnější popisy akcí. Ceny zůstanou obdobné jeko loni.

 
Příměstský tábor nejen v ZOO 2012 Print Email

VI. ročník příměstského tábora nejen v ZOO,  aneb dobrodružná výprava za zvířátky se uskuteční 16.7.-20.7.2012.

Poslední tři volná místa!

Letos se vydáme na dobrodružnou výpravu, kterou zahájíme v ZOO Liberec. Přes „hory“ a „divokou řeku“ se dostaneme až na koňskou farmu, kde si užijme jízdy na koních. Na cestě nebude chybět spoustu zážitků a úkolů, zvířata, rafty, bojovka a i táborový oheň. Chceteli se s námi na výpravu vydat, musíte mít dobrodružného ducha a musí vám být minimálně 6 let.

Číst vše...
 
Příměstský tábor pro berušky a broučky 2012 Print Email

Ještě máme několik volných míst.

I letos jsme pro Vaše děti připravili příměstské tábory plné veselých her, poznávání, tvoření, výletů do okolí. Jsou připraveny i táborové soutěže, završené hledáním pokladu. Loni jsme nemohli plně uspokojit Váš zájem o naše tábory, proto jsme letos ještě přidali další termíny.

9.-13.7. 2012  „Pohádkový“
23.-27.7. 2012 „Dobrodružný“
6.-10.8.  2012 „Zvířátkový“
13.-17.8. 2012 „Ručičkový“

Pohádkový tábor bude  zaměřen na pohádkové bytosti, jejich vlastnosti, pohádky, ponoříme se do pohádky. Podpoříme vyjadřování, sebepoznání, fantazii a vystupování dětí v kolektivu, vše zábavnou formou
Na Dobrodružném táboře si užijeme hodně pohybu, zajímavých výprav, přírody a jejích zákonitostí. Vydáme se i do adrenalin centra Šutr, kde si pod vedením odborných instruktorů děti zkousí svojí zručnost. Např. zdolání  překážkové dráhy a vyzkoušejí si i horolezeckou stěnu.
Zvířátkový bude plný zvířátek, od nejmenších po ta největší. Za zvířátky se vydáme na spoustu zajímavých míst.
Ručičkový bude zaměřen na šikovné ručičky, bude rozvíjet kreativitu dětí. Vyzkoušíme různé materiály, prostředí pro tvoření a rozvíjení kreativity a sebevyjádření dětí.

Docházka 7.30-8 hod, vyzvedávání 15.30-16 hod.

Není čeho se bát, vše je přizpůsobeno věku i dovednostem dětí.  Vydáme se opět na dětské hřiště Smeťák, kde je několik nafukovacích trampolín a spoustu další zábavy. Vzhledem k věku dětí je během dne také dostatek prostoru na odpočinek . V ceně tábora jsou pomůcky, cestovné, obědy, pitný režim, pojištění. Tábor je vhodný pro děti od 3 let .

Číst vše...
 
Letní akce 2012 Print Email

I o letošních prázdninách se můžete těšit na vaše oblíbené příměstské tábory, akce a pobyty.

Pro děti od 6-ti let bude připraven příměstský tábor "Nejen v ZOO, aneb dobrodružná výprava za zvířátky" již šestý ročník 16.-20.7.2012. Můžete se opět těšit na ZOO, speciální programy v Divizně, rafting, adrenalin centrum, koně, a spoustu dalších nezapomenutelnýh zážitků .Tábor je vhodný pro děti od 6 let.

Myslíme i na nejmenší, pro které bude připraveno několik turnusů příměstského tábora pro "Berušky a broučky" šestý ročník . 9.-13.7.  „Pohádkový“ , 23.-27.7. „Dobrodružný“, 6.-10.8. „Zvířátkový“, 13.-17.8. „Ručičkový“ Tábor je určen pro děti od 3 let, turnusy budou mít různý program a táborovou hru.

A samozřejmě  ani letos nebudou chybět "Vodní hrátky" pro plaváčky 30.7.-3.8.2012. Týdenní prázdninové kojenecké a dětské plavání a hraní ve vodě, pro začátečníky i pokročilé. Vhodné od 6 měsíců do 3 let.  Vždy dopoledne, dle věku a pokročilosti budou děti rozděleny do lekcí.

Na konci prázdnin se můžete opět těšit na rodinný pobyt s programem v "Hotelu Peklo" 19.-25.8.2012 . Plavání, tvoření, výlety, cvičení, atd,... (termín a info viz.pobyty)

 
Příměstský tábor v ZOO Print Email

V. ročník příměstského tábora nejen v ZOO aneb Dobrodružná výprava za zvířátky se uskuteční 11-15.7.2011.

I letos se vydáme na naší velkou dobrodružnou výpravu, kterou zahájíme v ZOO Liberec. Přes „hory“ a „divokou řeku“ se dostaneme až na koňskou farmu. Na farmě si užijme jízdy na koních, ale i opravdickou práci farmářskou práci u koní a koz. Na cestě nebude chybět spoustu zážitků a úkolů, zvířata,plavba na raftech a na závěr bude i táborový oheň. Chcete li se s námi na výpravu vydat, musíte mít dobrodružného ducha a musí vám být minimálně 6 let.

Cena 2.760,- Kč obsahuje: pojištění, denní program, jízdné. Certifikované instruktory na rafting, instruktory v adrenalin centru a také trenéra na koňské farmě. Obědy, pomůcky a samozřejmě táborové tričko.

Podívejte se jak jsme se měli minulý a předminulý rok.

Stáhněte si program tábora.

Přihlášku pošlete mailem na CLOAKING . Do tří dnů Vám bude potvrzeno přijetí a rezervace místa. V opačném případě nás neváhejte kontaktovat na telefonu 602 65 32 87. Na základě přihlášky obdržíte elektronicky fakturu.

Počet míst omezen!

 
« StartPrev123DalšíEnd »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL