Příměstský tábor nejen v ZOO 2012 Print Email

VI. ročník příměstského tábora nejen v ZOO,  aneb dobrodružná výprava za zvířátky se uskuteční 16.7.-20.7.2012.

Poslední tři volná místa!

Letos se vydáme na dobrodružnou výpravu, kterou zahájíme v ZOO Liberec. Přes „hory“ a „divokou řeku“ se dostaneme až na koňskou farmu, kde si užijme jízdy na koních. Na cestě nebude chybět spoustu zážitků a úkolů, zvířata, rafty, bojovka a i táborový oheň. Chceteli se s námi na výpravu vydat, musíte mít dobrodružného ducha a musí vám být minimálně 6 let.

Číst vše...
 
Příměstský tábor pro berušky a broučky 2012 Print Email

Ještě máme několik volných míst.

I letos jsme pro Vaše děti připravili příměstské tábory plné veselých her, poznávání, tvoření, výletů do okolí. Jsou připraveny i táborové soutěže, završené hledáním pokladu. Loni jsme nemohli plně uspokojit Váš zájem o naše tábory, proto jsme letos ještě přidali další termíny.

9.-13.7. 2012  „Pohádkový“
23.-27.7. 2012 „Dobrodružný“
6.-10.8.  2012 „Zvířátkový“
13.-17.8. 2012 „Ručičkový“

Pohádkový tábor bude  zaměřen na pohádkové bytosti, jejich vlastnosti, pohádky, ponoříme se do pohádky. Podpoříme vyjadřování, sebepoznání, fantazii a vystupování dětí v kolektivu, vše zábavnou formou
Na Dobrodružném táboře si užijeme hodně pohybu, zajímavých výprav, přírody a jejích zákonitostí. Vydáme se i do adrenalin centra Šutr, kde si pod vedením odborných instruktorů děti zkousí svojí zručnost. Např. zdolání  překážkové dráhy a vyzkoušejí si i horolezeckou stěnu.
Zvířátkový bude plný zvířátek, od nejmenších po ta největší. Za zvířátky se vydáme na spoustu zajímavých míst.
Ručičkový bude zaměřen na šikovné ručičky, bude rozvíjet kreativitu dětí. Vyzkoušíme různé materiály, prostředí pro tvoření a rozvíjení kreativity a sebevyjádření dětí.

Docházka 7.30-8 hod, vyzvedávání 15.30-16 hod.

Není čeho se bát, vše je přizpůsobeno věku i dovednostem dětí.  Vydáme se opět na dětské hřiště Smeťák, kde je několik nafukovacích trampolín a spoustu další zábavy. Vzhledem k věku dětí je během dne také dostatek prostoru na odpočinek . V ceně tábora jsou pomůcky, cestovné, obědy, pitný režim, pojištění. Tábor je vhodný pro děti od 3 let .

Číst vše...
 
Letní akce 2012 Print Email

I o letošních prázdninách se můžete těšit na vaše oblíbené příměstské tábory, akce a pobyty.

Pro děti od 6-ti let bude připraven příměstský tábor "Nejen v ZOO, aneb dobrodružná výprava za zvířátky" již šestý ročník 16.-20.7.2012. Můžete se opět těšit na ZOO, speciální programy v Divizně, rafting, adrenalin centrum, koně, a spoustu dalších nezapomenutelnýh zážitků .Tábor je vhodný pro děti od 6 let.

Myslíme i na nejmenší, pro které bude připraveno několik turnusů příměstského tábora pro "Berušky a broučky" šestý ročník . 9.-13.7.  „Pohádkový“ , 23.-27.7. „Dobrodružný“, 6.-10.8. „Zvířátkový“, 13.-17.8. „Ručičkový“ Tábor je určen pro děti od 3 let, turnusy budou mít různý program a táborovou hru.

A samozřejmě  ani letos nebudou chybět "Vodní hrátky" pro plaváčky 30.7.-3.8.2012. Týdenní prázdninové kojenecké a dětské plavání a hraní ve vodě, pro začátečníky i pokročilé. Vhodné od 6 měsíců do 3 let.  Vždy dopoledne, dle věku a pokročilosti budou děti rozděleny do lekcí.

Na konci prázdnin se můžete opět těšit na rodinný pobyt s programem v "Hotelu Peklo" 19.-25.8.2012 . Plavání, tvoření, výlety, cvičení, atd,... (termín a info viz.pobyty)

 
Příměstský tábor v ZOO Print Email

V. ročník příměstského tábora nejen v ZOO aneb Dobrodružná výprava za zvířátky se uskuteční 11-15.7.2011.

I letos se vydáme na naší velkou dobrodružnou výpravu, kterou zahájíme v ZOO Liberec. Přes „hory“ a „divokou řeku“ se dostaneme až na koňskou farmu. Na farmě si užijme jízdy na koních, ale i opravdickou práci farmářskou práci u koní a koz. Na cestě nebude chybět spoustu zážitků a úkolů, zvířata,plavba na raftech a na závěr bude i táborový oheň. Chcete li se s námi na výpravu vydat, musíte mít dobrodružného ducha a musí vám být minimálně 6 let.

Cena 2.760,- Kč obsahuje: pojištění, denní program, jízdné. Certifikované instruktory na rafting, instruktory v adrenalin centru a také trenéra na koňské farmě. Obědy, pomůcky a samozřejmě táborové tričko.

Podívejte se jak jsme se měli minulý a předminulý rok.

Stáhněte si program tábora.

Přihlášku pošlete mailem na CLOAKING . Do tří dnů Vám bude potvrzeno přijetí a rezervace místa. V opačném případě nás neváhejte kontaktovat na telefonu 602 65 32 87. Na základě přihlášky obdržíte elektronicky fakturu.

Počet míst omezen!

 
Příměstský tábor pro berušky a broučky Print Email

25-29.července a 8-12.srpna 2011

Plně obsazeno.

I letos jsme pro Vaše děti připravili příměstský tábor plný veselých her, poznávání, tvoření, výletů do okolí. Je připravena i táborová soutěž, završená hledáním pokladu. Nebude chybět dětmi tak oblíbená návštěva adrenalin centra Šutr, kde si pod vedením odborných instruktorů zkousí svojí zručnost. Např. zdolání  překážkové dráhy a vyzkoušejí si i horolezeckou stěnu.

Není čeho se bát vše je přizpůsobeno věku i dovednostem dětí, všechny akivity jsou dobrovolné a je připraven i zábavný program. Vydáme se opět na dětské hřiště Smeťák, kde je několik nafukovacích trampolín a spoustu další zábavy. Dle počasí se vydáme do ZOO nebo do Lunaparku.V případě nepříznivého počasí je připraven náhradní program ve studiu, který bude zaměřen pohybově a výtvarně. Vzhledem k věku dětí je během dne také dostatek prostoru na odpočinek s pohádkou . V ceně tábora jsou pomůcky, cestovné, obědy, pitný režim, pojištění. Tábor je vhodný pro děti od 3 let do 6 let (po domluvě lze umístit i předškoličkové děti).  Pro starší děti doporučujeme spíše příměstský tábor v ZOO.

Číst vše...
 
Letní akce 2011 Print Email

I na letošní prázdniny pro Vás připravujeme Vaše oblíbené akce. Vzhledem k tomu, že se začínají množit dotazy, upřesním prozatím alespoň termíny. Časem doplníme i podrobné informace a přihlášky.

Příměstský tábor nejen v ZOO proběhne 11.-15.7.

Příměstský tábor pro berušky a broučky proběhne 25.-29.7. a 8.-12.8.

 
Příměstský tábor v ZOO Print Email

IV. ročník příměstského tábora nejen v ZOO aneb Dobrodružná výprava za zvířátky se uskuteční 12-16.7.2010.

Letos se vydáme na dobrodružnou výpravu, kterou zahájíme v ZOO Liberec. Přes „hory“ a „divokou řeku“ se dostaneme až na koňskou farmu, kde si užijme jízdy na koních. Na cestě nebude chybět spoustu zážitků a úkolů, spousty zvířat, rafty a i táborový oheň. Chceteli se s námi na výpravu vydat, musíte mít dobrodružného ducha a musí vám být minimálně 6 let.

Cena 2.760,- Kč obsahuje: pojištění, denní program, jízdné. Certifikované instruktory na rafting, v adrenalin centru a na koňské farmě. Obědy, všechny pomůcky a táborové tričko.

Stáhněte si program tábora.

Přihlášku pošlete mailem na CLOAKING . Bude Vám potvrzeno přijetí a rezervace místa. Na základě přihlášky obdržíte elektronicky fakturu.

Počet míst omezen!

Tábor v ZOO 2009/08
 
Příměstský tábor pro berušky a broučky Print Email

Uskuteční se 26-30.7. a 2-6.8.2010

I letos jsme pro Vaše děti připravili příměstský tábor plný veselých her, poznávání, výletů do okolí a určitě nebude chybět ani táborová soutěž. V případě nepříznivého počasí je připraven náhradní program ve studiu, který bude zaměřen pohybově a výtvarně. Během dne mají děti prostor i na odpočinek a pohrání. V ceně tábora jsou pomůcky, cestovné, obědy, pitný režim, pojištění. Tábor je vhodný pro děti od 3 let do 6 let.

Pro starší děti doporučujeme spíše příměstský tábor v ZOO.

Maximální počet dětí 12.

Cena za jeden týden 1.890,- Kč. Cena za dva týdny: 3.460,- Kč. Sleva pro sourozence!

Přihlášku pošlete mailem na CLOAKING .

Tábor pro berušky a broučky 2009/07/27
Tábor pro berušky a broučky 2009/07/20
 
Příměstký tábor pro berušky a broučky 2009 Print Email

Příměstký tábor pro berušky a broučky se bude konat 20-24.7. a 27-31.7.

Tábor plný veselých her, výletů do okolí a určitě nebude chybět táborová soutěž. V případě nepříznivého počasí je připraven náhradní program ve studiu, který bude zaměřen pohybově a výtvarně. Během dne mají děti prostor i na odpočinek a pohrání. V ceně tábora jsou pomůcky, cestovné, obědy,pitný režim, pojištění. Tábor je vhodný pro děti od 4 let.

Cena za jeden týden 1 980,-
Cena za dva týdny 3 500,-
Sleva pro sourozence.

Pokud Vaše dítě ve školním roce 2008/2009 navštěvovalo některou z jabloneckých MŠ, což doloží rodič potvrzením o docházce a bezdlužnosti vydané kmenovou MŠ (MŠ bude vydávat potvrzení od 8. června 2009), obdržíte při placení slevu 100,- Kč na den.
Tudíž bude SLEVA činit 500 až 1.000,- Kč.

Objednávky na tel 602 653 287. Počet míst omezen.

Stáhněte si přihlášku v PDF, nebo ve Wordu.

Číst vše...
 
Příměstský tábor v ZOO 2009 Print Email

Ve spolupráci se ZOO Liberec, ekologickým centrem Divizna a centrem pro opuštěná zvířátka ARCHA pořádáme třetí ročník PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA V ZOO v termínech 13-17.7. a 10-14.8. (POZOR, oprava termínu!).

Chcete se stát na chvíli ošetřovatelem? Zkusit si připravit jídlo pro zvířátka? Být průvodcem v ZOO? Naučit se nové věci? Náš program je určen pro děti od 6 let.

Koná se od pondělí do pátku 7.30–16.00 hod.

Cena 2 460,-

Cena zahrnuje pojištění, denní program, oběd, všechny pomůcky a dárek (rodiče nebojte se, není to zvířátko). Pro děti je zajištěn i odpočinkový a relaxační program.

Fotky z prvního ročníku najdete ZDE

Počet míst je omezen! Stáhněte si přihlášku v PDF, nebo ve Wordu. Informace na tel. 602 653 287

Číst vše...
 
« StartPrev123DalšíEnd »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL