Nobilis Tilia na ČT 1 Print Email

Podívejte se na pořad Dobré ráno na ČT 1. Uvidíte Adélu Zrubeckou ve vstupu s kosmetikou Nobilis Tilia, kterou můžete zakoupit v našem studiu.

 
Aromaterapie na zimu Print Email

Pojďte s námi strávit voňavé odpoledne společně s naší oblíbenou a léty ověřenou kosmetikou Nobilis Tilia. Česká firma, která si vybírá pro své produkty ty nejlepší suroviny Vám představí výrobky, kterými můžete pečovat nejen o své tělo, ale i duši. Seminář bude zaměřen na různé přípravky pro podzimní zvýšenou možnost nachlazení (nosní olej, eukalypt.Bio balzám, esence do aromalampy, inhalace) představíme si i podzimní novinky a nebude chybět prostor pro diskuzi. Vše si budete moci vyzkoušet a určitě si odnesete i malý dárek.


Kdy: 10. listopadu 2011 od 16.00 hod

Kde: Studio Beruška, Chrastavská 266, Liberec 1

Vstup: 50,-Kč, děti zdarma.

Místo je třeba si rezervovat na tel. 602 143 585 nebo na emailu CLOAKING .

 
Nobilis Tilia Print Email

Pojďte s námi strávit voňavé odpoledne společně s naší oblíbenou a léty ověřenou kosmetikou NOBILIS TILIA.

Česká firma, která si vybírá pro své produkty ty nejlepší suroviny Vám představí výrobky, kterými můžete pečovat nejen o své tělo, ale i duši. Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku s prezentací nových výrobků z nové kolekce pro rok 2011. Prezentace bude zaměřena na přírodní kosmetické produkty pro ženy a děti.

Kdy: 8. června 2011 od 15.30 hod

Kde: Studio Beruška, Chrastavská 266, Liberec 1

Vstup: 50,-Kč, děti zdarma.

Místo je třeba si rezervovat na tel. 602 143 585 nebo na emailu CLOAKING .

 
Nobilis Tilia Print Email

Pojďte s námi strávit voňavé odpoledne společně s naší oblíbenou a léty ověřenou kosmetikou NOBILIS TILIA.

Česká firma, která si vybírá pro své produkty ty nejlepší suroviny Vám představí výrobky, kterými můžete pečovat nejen o své tělo, ale i duši. Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku s prezentací zaměřenou na přírodní kosmetické produkty pro ženy.

Kdy: 2.12.2010 od 16.00 hod

Kde: Studio Beruška, Chrastavská 266, Liberec 1

VSTUP ZDARMA.

Místo je třeba si rezervovat na tel. 602 143 585 nebo na emailu CLOAKING .

 
Internetový obchod Print Email

Zboží které si vyberete v internetovém obchodě Nobilis Tilia Si můžete zakoupit přímo v našem studiu Chrastavská ulice č. 266, Liberec Staré město, nebo Vám ho rádi objednáme a nebudete platit poštovné. Stačí nám zaslat email s kódem, názvem, velikostí výrobku a Vaším telefonním číslem.

Výrobky Nobilis Tilia používáme při kojeneckém plavání jak při plavání od narození ve speciální vaně tak i při plavání v bazénu. Máte možnost vyzkoušet je u nás zcela zdarma.

 
Beruška ve webzinu Nobilis Tilia Print Email

V červnovém webzinu společnosti Nobilis Tilia vyšel článek o Studiu Beruška. Stáhněte si ho na stránce webzinu.

Přímý odkaz na je http://www.nobilis.cz/soubory/ezin/ezin23.pdf.

 
Přípravky Nobilis Tilia Print Email

Při kojeneckém plavání v Babylonu, ale i při plavání ve vaničkách máte možnost zcela ZDARMA vyzkoušet přírodní přípravky pro mytí a ošetření Vašeho dítěte. Tyto výrobky máte možnost u nás též zakoupit.

 
Doporučujeme Print Email

Vzhledem k velkému množství onemocnění zapříčiněného nepřízní počasí, bychom Vás rádi upozornili na několik přírodních výrobků z Nobilis Tilia.

V každém případě doporučujeme jemný nosní olej, vhodný jak pro děti tak pro dospělé. Jedná se o olej s příměsí éterických olejů, které ovlivňují splasknutí oteklé nosní sliznice, její ošetření a rozpuštění hlenu. Olej se aplikuje kapátkem, několikrát denně, případně miminku před každým kojením. Po aplikaci cca po 5-10 min miminko odsát odsávačkou. Olej neštípe a je velice příjemný proto není problém s aplikací ani u dětí. Je vhodné občas olej aplikovat i preventivně a tím zvlhčit a ošetřit nosní sliznici, bude odolnější.

Bio eukalyptový balzám, slouží k uvolnění hlenu z plic. Maže se na hrudník.

Osvěžovač vzduchu pro miminka, je vhodný ke zvlhčování a čištění vzduchu v místnostech a uzavřených prostorách.

Levandule. Esence Levandule by neměla chybět v žádné domácnosti. Sladce bylinná, jemná, lehce květinová vůně. Levandule je silicí první pomoci, těhotenství a porodu. Pomáhá jako účinná a velice příjemná desinfekce odřenin a nejrůznějších ran. Neutralizuje živočišné jedy, regeneruje spálenou pokožku, zastavuje krvácení. Aplikuje se při otocích a zánětech pokožky. Výrazně urychluje hojení. Je vhodná pro děti, tak bych se přiklonila k BIO kvalitě. Snižuje krevní tlak, napětí, bolesti. Přispívá ke klidnému spánku.

TEA TREE EXTRA (čajovník), Základní silice první pomoci. Silné přírodní antibiotikum, má široké použití při bakteriálních, plísňových a virových infekcích, může se použít lokálně neředěné k desinfekci drobných poranění, posiluje imunitu, dodává sebedůvěru a odolnost. Zmírňuje otoky, zastavuje krvácení, pomáhá při plísňových nemocech kůže, nehtů a sliznic. Rádi Vám poradíme s použitím.

 
Poděkování Nobilis Tilia Print Email

Děkujeme společnosi NOBILIS TILIA, za krásné voňavé dárečky z přírodní kosmetiky, které obdržely maminky na novém kurzu kojeneckého plavání v Babylonu Aquapark.

 
« StartPrev12DalšíEnd »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL