Rodinné focení 2016 Print Email

Barva pozadí bude letos béžová, protože bíla je již out :-)

Od pondělí 26.11. si můžete vyzvednoud CD s fotografiemi. Termín vyzvednutí si domluvte na recepci studia telefon: 602 143 585

Letos jsme pozvali do našeho studia profesionální fotografku Johanu Antošovou www.johant.cz Fotografie jsou nejen hezké vzpomínky pro Vás, ale určitě udělají radost i jako dárek. Na konci článku si můžete prohlédnout fotografie.

Focení bude probíhat v našem studiu. Místo je nutné si předem rezervovat na recepci studia a uhradit nevratnou zálohu 250,- Kč. Bude Vám rezervován Váš čas focení. Je vhodné si přijít trochu dřív (cca 20 min), aby se děti rozkoukaly a trochu si před focením pohrály.


Informace pro rodiče:

  • Fotit se bude na béžovém pozadí s Vánočně laděnými dekorativními prvky.
  • Doporučujeme spíše „slušné“ oblečení, ne sportovní. Například tedy košile pro pány i dámy, halenky, svetříky, šaty, sukně, trička s límečkem pro pány. Je vhodné se také barevně sladit, není však nutné omezit se na jednu barvu. Nedoporučujeme potisky a nápisy. Jde ale pouze o doporučení, volba oblečení je samozřejmě na Vás.
  • S ohledem na udržení čistoty  také pro další fotografované rodiny si vezměte na focení dobře očištěnou obuv, případně se můžete fotit bosí, pokud se to hodí k Vámi zvolenému oblečení.
  • Mají-li Vaše ratolesti oblíbenou hračku, můžete ji vzít s sebou.


Termín sobota 5.11. a neděle 6.11.2016 

Kde: STUDIO BERUŠKA, Mařanova 334, Liberec

Cena: 550,- Kč, ( nevratná záloha 250,- + doplatek 300,- ) v ceně je 30 min focení + DVD s fotografiemi ve velmi dobrém rozlišení. (cca 30  a víc fotografií, ale měli jsme i jednou tolik).

Místo si rezervujte nejlépe osobně ve studiu. Případně telefonicky, během provozní doby, telefon: 602 143 585, s dodatečným uhrazením zálohy.

Číst vše...
 
Rodinné focení 2015 Print Email

CD s fotografiemi, je možné si již nyní, vyzvednout v Berušce během provozní doby.

Barva pozadí bude letos mátovo-zelená.

I letos jsme pozvali do našeho studia profesionálního fotografa Petra Čepka (fotovideopetrcepek.cz).  Fotografie jsou nejen hezké vzpomínky pro Vás, ale určitě udělají radost i jako dárek. Na konci článku si můžete prohlédnout fotografie.

Focení bude probíhat v našem studiu. Místo je nutné si předem rezervovat na recepci studia a uhradit si nevratnou zálohu 250,- Kč. Bude Vám rezervován Váš čas focení. Je vhodné si přijít trochu dřív (cca 20 min), aby se děti rozkoukaly a trochu si před focením pohrály, lze si vzít různé doplňky, věci na převlečení, hračky, květinu,... fantazii se meze nekladou. I pan fotograf bude mít k dispozici pár doplňků.

Vhodné oblečení - stejnobarevné svršky, (nebo stejně laděné, např proužky, atp.), bílá halenka, košile, tričko + rifle, riflová sukně, fotografovalo by se na boso, rodiče mohou vzít oblíbené hračky pro děti.

Co sebou vzít na focení.

Termín: pátek 6.11., sobota 7.11. a neděle 8.11.2015

Cena: 550,- Kč, ( nevratná záloha 250,- + doplatek 300,- ) v ceně je 30 min focení + DVD s fotografiemi ve velmi dobrém rozlišení. (cca 50 fotografií, ale měli jsme i jednou tolik). Bude použito jiné pozadí než bylo loni a na jaře.


Místo si rezervujte nejlépe osobně ve studiu. Případně telefonicky, během provozní doby, telefon: 602 143 585, s dodatečným uhrazením zálohy.

Číst vše...
 
Focení miminka a bříška 2015 Print Email

Pozvali do našeho studia profesionálního fotografa Petra Čepka (fotovideopetrcepek.cz), který nám již na podzim fotli rodinné fotografie a byli jsme moc spokojeni. Nyní chceme nechat prostor i na focení new born miminek a také těhulkám, aby si na památku zachitily svá bříška.  Fotografie jsou nejen hezké vzpomínky pro Vás, ale určitě udělají radost i jako dárek. Na konci článku si můžete prohlédnout fotografie.

Focení bude probíhat v našem studiu. Místo je nutné si předem rezervovat na recepci studia a uhradit si zálohu 250,- nebo 500,- Kč dle času. Bude Vám rezervován Váš čas focení. Je vhodné si přijít trochu dřív (cca 20 min), aby jste se tošku rozkoukali a připravili, lze si vzít různé doplňky, věci na převlečení, hračky, květinu,... fantazii se meze nekladou. I pan fotograf bude mít k dispozici pár doplňků.

Co sebou vzít na focení miminek

Co sebou vzít na focení bříšek

Termín: neděle 1.3.2015

Cena: 500,- Kč, (nevratná záloha 250,- + doplatek 250,- Kč, lze za sebe zaslat náhradníka) v ceně je 30 min focení + DVD s fotografiemi ve velmi dobrém rozlišení. (cca 30 fotografií)

Doporučujeme spíše focení na 60 minut, když miminka pláčou chvilku trvá je uklidnit a také je citlivě naaranžovat, nebo převléknout. U bříšek je také vhodnější 60 minut, budete mít fotografie na více pozadích.

Cena: 1.000,- Kč (nevratná záloha 500,- + 500,- doplatek, lze za sebe zaslat náhradníka) v ceně je 60 min focení + DVD s fotografiemi ve velmi dobrém rozlišení. (cca minimálně 60 fotografií).


Místo si rozervujte nejlépe osobně ve studiu, případně telefonicky s dodatečným uhrazením zálohy.

Číst vše...
 
Rodinné focení 2015 Print Email

I letos jsme pozvali do našeho studia profesionálního fotografa Petra Čepka (fotovideopetrcepek.cz). Pro ty na které se napodzim nedostalo, nebo pro toho kdo chce třeba další fotky na jiném pozadí( na to je poteba upozornit při rezervaci).  Fotografie jsou nejen hezké vzpomínky pro Vás, ale určitě udělají radost i jako dárek. Na konci článku si můžete prohlédnout fotografie. Bude použito pozadí jaké je na fotografiích. Kdo fotil na podzim na tomto pozadí, lze domluvit jiné, jen je potřeba na to již při rezervaci předem upozornit.

Focení bude probíhat v našem studiu. Místo je nutné si předem rezervovat na recepci studia a uhradit si zálohu 250,- Kč. Bude Vám rezervován Váš čas focení. Je vhodné si přijít trochu dřív (cca 20 min), aby se děti rozkoukaly a trochu si před focením pohrály, lze si vzít různé doplňky, věci na převlečení, hračky, květinu,... fantazii se meze nekladou. I pan fotograf bude mít k dispozici pár doplňků.

Vhodné oblečení - stejnobarevné svršky, bílá halenka, košile, tričko + rifle, riflová sukně, fotografovalo by se na boso, rodiče mohou vzít oblíbené hračky pro děti.

Co sebou vzít na focení.

Termín: sobota 28.2. 2015

Cena: 500,- Kč, ( nevratná záloha 250,- + doplatek 250,- ) v ceně je 30 min focení + DVD s fotografiemi ve velmi dobrém rozlišení. (cca 50 fotografií, ale měli jsme i jednou tolik)


Místo si rozervujte nejlépe osobně ve studiu, případně telefonicky s dodatečným uhrazením zálohy.

Číst vše...
 
Veselý karneval Print Email

Karneval pro děti do 3 let.

Chtěli by jste vzít svoje dítě na karneval, ale nechce se Vám do tělocvičny, či sálu plného dětí všech věkových skupin, které běhají a křičí a lehce Vašeho broučka zašlápnou. Beruška pořádá kerneval vhodný i pro ty nejmenší, malý počet dětí. Budeme tančit a  soutěžit, a až dostaneme hlad dáme si něco dobrého. Jste zváni na náš Veselý karneval, budeme se těšit na Vaše masky. Vhodné pro pro děti cca do 3 let, lze i pro starší sourozence.

Kde: Studio Beruška, Chrastavská 266, Liberec 1.

Kdy: sobota 20. února 2016 od 16:00 hod

Cena: jedno dítě 130,- Kč, dvě děti 220,- Kč. Jeden rodič 70,- Kč dva rodiče 100,- Kč. Nechodící děti zdarma.

Pro rezervaci místa je nutná nevratná záloha 100,- Kč. Počet míst omezen na maximálně 12 dětí. Přihlášky osobně,  nebo na telofoním čísle recepce: 602 143 585.

 
Vánoční keramická dílnička Print Email

Zveme Vás na keramickou dílničku, na které si budete moci vyrobit vánoční svícínek nabo další ozdoby či dárečky dle Vaší fantazie. Dílnička je určena pro rodiče s dětmi od dvou let a skládá se ze dvou dvohodinových bloků. Na prvním budeme tvořit aa na druhém malovat přežehlé výtvory.

S kým: s Míšou Maderovou

Kdy: sobota 29.11. a 13.12. 2014 od 10.00 do 12.00 hodin

Kde: STUDIO BERUŠKA Chrastavská ulice č. 266, Liberec Staré město.

Cena:  rodič + dítě 300,- Kč, cena za obě dílničky. V ceně je materiál, vypálení výrobků, glazury,...

Maximální počet je 10 míst. Místo je nutné si předem rezervovat na recepci studia, nebo na telefonu 602 143 585 nebo na e-mailu CLOAKING

 
Náramky a náušnice Print Email

Workshop na výrobu náramků a náušnic

Budeme tvořit z korálků, peříček, perliček... Naučíte se vyrábět nármky a naušnice, vyzkoušíte si mnoho barevných variací a načerpáte inspiraci i pro výrobu doma. Zvány jsou maminky, babičky, tetičky, kluci a holčičky od školního věku. Uděláte si šperky pro sebe, ale i třeba jako vánoční dárek. Pokud máte k dispozici ketlovací kleštičky vemte je prosím s sebou.

S kým: s Ivanou Dostálovou a Kateřinou Honců

Kdy: sobota 22.11.2014 od 13.00 cca do 15.00 hodin

Kde: STUDIO BERUŠKA Chrastavská ulice č. 266, Liberec Staré město.

Cena: dospělá osoba 300,- Kč, dítě 150,- Kč

Maximální počet je 12 míst. Místo je nutné si předem rezervovat  na recepci studia, nebo na telefonu 602 143 585 nebo na e-mailu CLOAKING

Číst vše...
 
Veselý karneval Print Email

Chtěli by jste vzít svoje dítě na karneval, ale nechce se Vám do tělocvičny, či sálu plného dětí všech věkových skupin, které běhají a křičí a lehce Vašeho broučka zašlápnou. Beruška pořádá kerneval vhodný i pro ty nejmenší, malý počet dětí. Budeme tančit, soutěžit, něco malého si o přestávce s pomocí rodičů vyrobíme? Jste zváni na náš Veselý karneval, budeme se těšit na Vaše masky.

Kde: Studio Beruška, Chrastavská 266, Liberec 1.

Kdy: sobota 2.března 2013 od 15.30 hod

Cena: jedno dítě 120,- Kč, dvě děti 200,- Kč. Jeden rodič 60,- Kč dva rodiče 100,- Kč. Nechodící děti zdarma.

Nutné se předem přihlásit! Počet míst omezen na 12 dětí. Přihlášky zasílejte na CLOAKING nebo na telofoním čísle recepce: 602 143 585

 
Požehnání ženského lůna Print Email

Ráda bych Vás pozvala na akci tentokrát  "pouze"  pro ženy. V našem studiu děláme mnoho akcí pro děti a pro rodiče, ale i maminky, babičky, tety,.... všechny ženy si zaslouží prostor pouze pro sebe.

Pokud se o akci chcete dozvědět více čtěte zde

 
Masáže pro maminky Print Email

Milé maminky, víme jak je náročná péče o děti pro Váš pohybový aparát, proto jsme pro Vás připravili sportovní a rekondiční masáže a Kinezio - tejping. Tejpování je velmi účinné při odtrańování zejména svalových a kloubních problémů. Po tejpování se dostavuje pocit úlevy již po několika minutách po nalepení tejpů.

Masérka: Monika Kočová, zdravotní sestra specializace sportovní a rekondiční masáž, tejpování

Termín masáží : čtvrtky dopoledne

Objednávky: CLOAKING nebo telefon recepce 602 143 585

Stáhněte si ceník ve formátu PDF.

 
« StartPrev123DalšíEnd »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL